Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Onkolog

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lekarz Robert Gajewski

Chirurg onkolog

ALL MEDICA Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i Dorosłych
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 88

wizyta już od 70
Uważam, że Doktor Gajewski to świetny specjalista i fachowiec . Nigdy nie trafiłam na tak wyrozumiałego, doświadczonego lekarza. Jego podejście do człowieka i jego problemu oraz zaangażowanie w swoją pracę bardzo podziwiam. Pełen profesjonalizm. Podczas wizyty umie podnieść na duchu, pożartować i rozładować atmosferę. Mimo skrępowania pacjenta Doktor sprawia, że to skrępowanie mija i jest tak jak poprostu ma być. Problem rozwiązuje raz na zawsze. Każdemu polecam tego lekarza.

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

lekarz Bogdan Kasprzyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog