lekarz Władysław Dzik

1,8
1,4
2,6
1,6

Pan doktor za wiele nie powie na temat stanu zdrowia. Jedyne pytania jakie zadaje i wysłucha to te, które musi uzupełnić.

Nie polecam. Gdybym ja miała wybór nie poszłabym na wizytę. Każdy kto był wie o czym mówię... Dałabym 0 gwiazdek ale niestety nie ma takiej możliwości.

Totalnie niekompetentny orzecznik w ZUS-ie w Nowym Sączu . Nie jestem w stanie przy tym Panu użyć sformułowania "lekarz". Jego podejście do chorych na komisji powinno zostać zgłoszone do prokuratury. Niestety ZUS chroni swoich przestępczych współpracowników.

Jeśli jest się faktycznie chory to nikomu nie odbiera chorobowego grzeczny chociaz małomówny Pan doktor

lekarz orzecznik, który pracuje w ZUSIE w Nowym Sączu nie ma pojęcia wgl co robi... same skargi na korytarzu przed jego gabinetem... chorych ludzi wysyla do pracy