lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Wszystko co najlepsze napisane w opiniach o Panu Doktorze to 100% prawdy. Polecam wszystkim z męskimi problemami.

Wszystko co najlepsze napisane w opiniach o Panu Doktorze to 100% prawdy.
Polecam wszystkim z męskimi problemami.

Moim zdaniem o lepszego urologa ciężko . Bylem dwukrotnie operowany przez Pana doktora.Podczas pobytu w szpitalu spotykałem pacjentów z nierozwiazanymi sprawami u innych specjalistów ,często w sytuacjach wydającychyba się bez wyjścia.Pan doktor im pomógł.Osoby które były już tam nie raz wypowiadali się zawsze w samych superlatywach.Ja chodziłem dwa lata z problemem.Pan doktor pomógł mi wyjść z tej sytuacji.

Pan Dr Andrzej Kupilas to świetny specjalista, uprzejmy, życzliwy, wykonujacy swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Potrafi wysłuchać pacjęta i potrafi postawić trafna diagnozę. Godny polecenia. Stanisław z Raciborza

Godny polecenia.
Stanisław z Raciborza

Nie spotkałem w życiu w żadnej dziedzinie takiego profesjonalisty jak Pan doktor do tego tak opanowanej i wyrozumiałej. Po 3 latach korzystania z "nieodpowiednich specjalistòw"w końcu trafilem do Pana doktora. Jestem po zabiegu z pozytywnym efektem. Czekam na drugą stronę. Przede mna jeszcze dluga droga ale jestem pozytywnej mysli. Pierwszy lekarz w zyciu ktòry na korytarzu szpitalnym podał mi dloń i spytał czy juz jest lepiej i mniej boli, niby szczegół ale tak zadki jak 6 w totka. Pozdrawiam Marcin

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Podejście do pacjenta, wysoka kultura, serce a przede wszystkim Pan Doktor ceni sobie szybkość działania. Polecam. Hipokrates byłby z Pana Doktora dumny.

Hipokrates byłby z Pana Doktora dumny.

Dziękuje w imieniu ojca, jest pod wrażeniem Pana Profesjonalizmu. O takich lekarzach mówi się ze są Wielcy.

Dziękuje w imieniu ojca, jest pod wrażeniem Pana Profesjonalizmu.
O takich lekarzach mówi się ze są Wielcy.

Trafna diagnoza, konkretna pomoc. Pan doktor nie zbywa pacjenta wypisując kolejną receptę tylko szuka najskuteczniejszego rozwiązania problemu co w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o leczenie z NFZ jest rzadkością.

Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, ogromna wiedza umiejętnie przekazana pacjentowi, cierpliwość i rzetelność. Tego lekarza zdecydowanie polecam.