lekarz Andrzej Lemke

To była niestety bardzo rozczarowująca i niebezpieczna wizyta u tego lekarza. Otrzymałem błędną diagnozę, która miała poważne konsekwencje dla mojego zdrowia. Na podstawie wyników rezonansu magnetycznego głowy, lekarz źle zrozumiał moje wyniki i zdiagnozował mnie jako osobę cierpiącą na zakrzepicę tętniczą żyły. To ogromny błąd, który mogłem zapłacić zdrowiem i życiem. Jego podejście do mojego przypadku było bardzo niewłaściwe. Nie rozmawiał ze mną w sposób, który pomógłby mi zrozumieć wyniki czy propozycję dalszych działań. Nie uzyskałem żadnych wskazówek ani odpowiednich informacji na temat swojego stanu zdrowia. Po konsultacji skonsultowałem się ...

Po konsultacji skonsultowałem się z innym lekarzem, który prawidłowo mnie zdiagnozował i wyszło, że jestem zdrowy i nie mam żadnej zakrzepicy... Niestety, straciłem cenny czas, pieniądze, nerwy i byłem narażony na niepotrzebne ryzyko z powodu błędnego rozpoznania tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu. To jest przykład niewłaściwego podejścia do medycyny i bezmyślności, która może prowadzić do poważnych konsekwencji dla pacjentów. Bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów powinny być zawsze na pierwszym miejscu, a tego lekarza podejście do tego priorytetu nie respektuje.

Nie polecam lekarza i więcej się nie zgłoszę do żadnej pracowni, w której on mógłby opisywać badania. Od lat walczę z bólami kręgosłupa, w zdjęciu rtg zwężona przestrzeń międzykręgowa L5/S1. Jednak ten radiolog wysilił się opisem rezonansu "nieprawidłowości nie stwierdza" Miałam ogromnego pecha, że trafiłam na tego "specjalistę".

Prawdziwy uzdrowiciel!Po kilkunastu latach leczenia się na dyskopatię i brak stabilizacji w odcinku lędźwiowym,z zaawansowaną chorobą zwyrodnieniowa,potwierdzonymi już 8lat temu badanie MR uciskiem na a worek oponowy i protuzję - właśnie opisem TK,zostałam przez "specjalistę radiologa" uzdrowiona !