lekarz Andrzej Lis

2,2
2,5
2,1

Zdecydowanie nie polecam! Zgłosiłam się do Pana doktora z dotkliwym bólem uda, (podejrzenie lekarza pierwszego kontaktu to ucisk wewnętrzny). Jestem już pacjentką Pana doktora ale planowa wizyta przypada w lipcu więc zgłosiłam się do gabinetu ze skierowaniem i prośbą od lekarza o poszerzenie diagnostyki o badanie obrazowe. Po 4 godzinach oczekiwania w poczekalni, Pan doktor dosłownie pokazał mi drzwi. Przyznam, że z takim traktowaniem spotkałam się pierwszy raz.

Ten Pan dawno zapomniał o przysiedze Hipokratesa. Lekarz powinien pomagać a nie obrażać ludzi którzy cierpią. Po trzech godzinach czekania nie otrzymaliśmy pomocy. Zostaliśmy wyśmiani że nie dostaniemy zwolnienia i mamy dalej pracować, skoro jesteśmy zwykłymi robolami. Temu Panu powinno się odebrać wszystkie etaty, a ma jak się chwalił w kilku szpitalach. Podejście rodem z komuny!! Jak widać nic się nie zmieniło.

Polecam z czystym sumieniem, Ogromna wiedza, super zaangażowanie i profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz bardzo dobrze tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Niestety. Odesłał moja siostre z kwitkiem. Bo limit pacjentów przekroczony. Ona obalała, cierpiąca na potworny ból...błagała o przyjęcie. Stwierdził że woli spędzać czas z rodziną. Jakąś porażka nie lekarz ani człowiek. Gdyby wtedy przyjął , teraz być może miała szansę na lepsze rokowania. Zostają naświetlania, hormonoterapia.....

Bardzo dobry lekarz z normalnym rzeczowym podejściem do pacjenta. Trafne diagnozy i uwagi. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Podzielam zdania co do podejścia, oraz chęci współpracy z pacjentami . Mimo się z powołaniem mógłby iść na portiera, choć też trzeba mieć trochę podejścia do ludzi.

Lekarz co prawda miły i uprzejmy ale chyba minął się z powołaniem.Zero tłumaczenia przebiegu choroby i wskazówek co do dalszego leczenia czy rehabilitacji.Dla niego liczy się chyba ilość pacjentów a nie jakość przeprowadzonego leczenia.Zdecydowanie odradzam i nie polecam.

Ten człowiek jest doktorem za kare... nieuprzejmy, nie raczy uważnie przeczytać dokumentacji i przed badaniem potrafi stwierdzić ze nic nie dolega.

Leczyłam się wcześniej u innego ortopedy na drugim końcu miasta. Nie miałam co prawda zwyrodnień kręgosłupa, ale w związku z pracą dokuczał mi odcinek lędźwiowo-krzyżowy. (ściśnięcie kręgów, skrzywienie, przeszywający i paraliżujący ból od pośladków do stopy).Chodziłam na rehabilitację. Do tego lekarza poszłam, bo przyjmował blisko pracy. Do dziś żałuję! Jego pierwsze lodowate słowa, gdy weszłam do gabinetu - pani jest za szczupła,żeby mieć chory kręgosłup. Tak, nigdy nie miałam nadwagi, ale to nie oznacza, że kilogramy , które nosiłam w pracy nie nadwyrężały kręgosłupa, który i tak nie był w ...

Do tego lekarza poszłam, bo przyjmował blisko pracy. Do dziś żałuję!
Jego pierwsze lodowate słowa, gdy weszłam do gabinetu - pani jest za szczupła,żeby mieć chory kręgosłup. Tak, nigdy nie miałam nadwagi, ale to nie oznacza, że kilogramy , które nosiłam w pracy nie nadwyrężały kręgosłupa, który i tak nie był w dobrej formie.
Wysłuchał mnie z obojętnym wyrazem twarzy, wysłał na rezonans magnetyczny. Potem usłyszałam, że nie jest tak źle z kręgosłupem i na drugi raz mam iść od razu do neurologa. Bardzo mało jak na lekarza informacji dla pacjenta.
Moje wrażenia - bardzo negatywne od początku do końca.
Lekarz u którego odbyłam pierwsze wizyty i bardzo dobrze wspominam wszystko mi pokazał na zdjęciu, co jest nie tak.
Rozmawiał o pracy i sposobach, aby uchronić kręgosłup od pogłębiania się uszczerbków.
Niestety, żałuję bardzo, ze odszedł.

"Lekarz" który odmawia ciężarnej ze skierowaniem na CITO przyjęcia .. Wielka szkoda że na takich "lekarzy" płacimy składki.