lekarz Andrzej Lisiewicz

Ginekolog plastyczny

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od ...

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od 40 lat. W tym czasie zdążyłem poznać prawdziwe potrzeby moich pacjentek – chcą być nie tylko zdrowe, ale również czuć się dobrze w swoim ciele. Nie każda potrafi mówić o tym otwarcie. Czasami upłynęło wiele wizyt, zanim udało nam się dotknąć sedna problemu złego samopoczucia. Dlatego też 10 lat temu zająłem się ginekologią estetyczną – dziedziną, o...

Jeśli ginekolog to tylko ON:) Zawsze poradzi i pomoże.Razem z mamą zawsze możemy na Niego liczyć ..gdy jest dobrze i gdy jest źle:)Dziękuję:)

wspaniały lekarz,dzięki jego pomocy mam obecnie wspaniałe bliżniaki Sarę i Jasia... Urodziłam je w wieku 34 lat,inni lekarze twierdzili,że powinnam pomyśleć o np adopcji. On dał nadzieję i jestem najszczęśliwsza....

Uważam pana Lisiewicza za świetnego lekarza gdyż mimo moich wielu problemów kobiecych,operacji,chwil zwątpienia zawsze wiedziałam że mogę na niego liczyć.Teraz co złe mam juz za sobą. Polecam go wszystkim kobietą NAPEWNO POMOŻE.

lekarz wspaniały troskliwy i bardzo dobry polecam wszystkim kobietą tak wspaniałego lekarza jakim jest dr Andrzej Lisiewicz

Przede wszystkim potrafi rozładować napięcie związane z tak trudnymi wizytami dla kobiety. Do tej pory nie mogę niczego zarzucić!! Przemiły, polecałam koleżankom. Ma poczucie humoru.

Super lekarz,wytłumaczy,poradzi i wesprze polecam tego lekarza , jedyny minus to za droga wizyta

Lekarz jak najbardziej godny polecenia:)))

Lekarz jak najbardziej godny polecenia:)))

Jak dla mnie rewelacja. Poleciłam go wielu koleżankom, one też były zadowolone. P.S. Co do negatywnych opinii, które się tutaj pojawiły powiem tylko tyle: ilu ludzi-tyle opinii, Poza tym czy Panie, których ciąże prowadził dr Lisiewicz są pełnoletnie?nie mają własnego zdania? nie potrafią zapytać,upomnieć się (przypomnieć lekarzowi-lekarz też człowiek)o badania. Nie rozumiem tego. Gdyby mnie się zdarzyło, że nie mam robionych badań odpowiednio często, sama bym się upomniała.

Jak dla mnie rewelacja. Poleciłam go wielu koleżankom, one też były zadowolone.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, troskliwy, nie zostawi w potrzebie bardzo pomocny !!!!!!!!!!! Oby jak najwięcej takich lekarzy w naszej Polsce.

super lekarz.gdyby nie pan doktor mój synek by się żywy nie urodził.to dzięki jego szybkiej reakcji trafiłam szybko do szpitala i mam tera zdrowego ślicznego synka .