lekarz Andrzej Lisiewicz

Ginekolog plastyczny

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od ...

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od 40 lat. W tym czasie zdążyłem poznać prawdziwe potrzeby moich pacjentek – chcą być nie tylko zdrowe, ale również czuć się dobrze w swoim ciele. Nie każda potrafi mówić o tym otwarcie. Czasami upłynęło wiele wizyt, zanim udało nam się dotknąć sedna problemu złego samopoczucia. Dlatego też 10 lat temu zająłem się ginekologią estetyczną – dziedziną, o...

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Jest wspaniałym człowiekiem i fachowcem. Aż mam łzy w oczach jak pomyślę, jak cudownie się mną zajął, mimo, że nie byłam jego pacjentką prywatnie. Trafiłam na oddział ginekologiczny do szpitala z ostrym bólem, spowodowanym torbielą a jestem też w ciąży. Zrobił wszystko jako fachowiec i zadbał o moją psychikę i samopoczucie. Gdybym nie była też zachwycona także "moim" lekarzem prowadzącym ciążę - Przemkiem Trzcińskim, to bez wahania pod opieką Pana Lisiewicza bym się oddała. Życzę Panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze. :) -wdzięczna za wszystko -Edytka :*

to naprawde wspaniały lekarz godny polecenia

to naprawde wspaniały lekarz godny polecenia

Polecam doktora Lisiewicza wszystkim kobietom które rodziły a tym bardziej tym które jeszcze nie rodziły . Jest przesympatyczny,miły, odpowie na kazde zadane pytanie bez problemu . Przy telefonie na każde zawołanie .Opieka 100% jak i przed porodem tak i w trakcie.Polecam go wszystkim kobietom które chcą mieć potomstwo

polecam gorącą dr. Lisiewicza, miły uprzejmy nie zbywa pacjętek konkretny w leczeniu

wspaniały lekarz naprawdę gorąco polecam

wspaniały lekarz naprawdę gorąco polecam

Polecam! Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie, nie czuć dyskomfortu.

Polecam! Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie, nie czuć dyskomfortu.

Super lekarz :) zdecydowanie polecam bo naprawdę warto. Bardzo sympatyczny, miły, widać ze zna się na rzeczy i to chyba jeden z nie licznych lekarzy z powołania. :)

Bardzo mily i sympatyczny lekarz.Poswieca duzo czasu na wytlumaczenie kazdego problemu.Caly czas pod telefonem. Profesjonalna opieka w trakcie ciazy. POLECAM !!! :)

Profesjonalna opieka w trakcie ciazy.
POLECAM !!! :)

To lekarz godny polecenia innym kobietą!Miły uprzejmy kompetentny delikatny z poczuciem humoru!KOBIETY POLECAM!!!!

Nie znam lepszego lekarza. U Niego nie ma głupich pytań. Widać, że to lekarz z prawdziwego zdarzenia, z powołaniem. POLECAM!