dr n. med. Andrzej Łupiński

Omijamy drogie panie tego lekarza...Nie polecam nikomu takiego fachowca.

Omijamy drogie panie tego lekarza...Nie polecam nikomu takiego fachowca.

Witam serdecznie, zostałam ciocią :) 30hbd 1860 kg. Jestem pewna, ze niekompetencja lekarza w tej kwestii i niewyjaśniona bierność w działaniu sprawiły, ze moja siostra jest mamą za wcześnie !!!! Leżała w Szpitalu w Poddębicach, w którym Pan Łupiński jest ordynatorem – o zgrozo!!!. Miała złe wyniki prób wątrobowych ASPAT i ALAT. Uspokajana przez lekarza i cały personel, ze wszystko jest dobrze i nic złego się nie dzieje czekała na kolejne badania i kolejne ZŁE WYNIKI. Wylądowała w Matce Polce z próbami wątrobowymi 1000 i kwasami żółciowymi 16 przy normie ...

Witam serdecznie,

Leżała w Szpitalu w Poddębicach, w którym Pan Łupiński jest ordynatorem – o zgrozo!!!. Miała złe wyniki prób wątrobowych ASPAT i ALAT. Uspokajana przez lekarza i cały personel, ze wszystko jest dobrze i nic złego się nie dzieje czekała na kolejne badania i kolejne ZŁE WYNIKI. Wylądowała w Matce Polce z próbami wątrobowymi 1000 i kwasami żółciowymi 16 przy normie 10!!!. Tylko interwencja (nieprzyjemna wymiana zdań!) mojego Szwagra chyba zmusiła Pana Łupińskiego do działania!!!! Tuż przed przetransportowaniem mojej siostry stwierdził, że już nic nie może pomóc … jakby cos robił w tej kwestii. Właściwie ograniczył się tylko do badań co dwa dni i to niekompletnych, bo dopiero w Matce Polce zbadali jej kwasy żółciowe i to te wyniki skłoniły tamtejszych lekarzy do rozwiązania.. A z leków podawał jej SILIMAROL- lek dostępny bez recepty dla każdego. W Matce Polce natychmiast podali URSOFALK i wprowadzili ścisłą dietę, której do tej pory nie miała. Wszyscy tamtejsi lekarze zgodnie stwierdzili, że gdyby zjawiła się u nich wcześniej i wprowadzili leki była duża szansa na późniejszy poród.

Drogie obecne i przyszłe pacjenki Pana Łupińskiego, mylne jest jego uspokajające i pełne wyrozumiałości spojrzenie, które sprawia, ze kobiety ufają każdej jego diagnozie ... nawet tej co do której w ogóle nie powinien zabierać głosu!!!!
Według mnie na cholestazie ciężarnych nie zna się zupełnie i to ten lekarz i jego niekompetencja w tej dziedzinie jest przyczyną przedwczesnego porodu mojego Maleńkiego Siostrzeńca!!!!
Może przy standardowej ciąży bez większych powikłań tylko z zagrożeniem poronienia, lub plamieniem itp to sobie poradzi, bo już przecież co druga z nas dostaje Luteinę, duphaston czy fenoterol ale jak zaczynają się „schody” … to powinien chyba więcej poczytać albo oddać pacjentkę w dobre kompetentne ręce.