dr n. med. Andrzej Makuła

Najlepszy ginekolg w Lodzi. Mam troje dzieci i zawdzieczam doktorowi Ich zycie. Dziekuje Panie Andrzeju, pozdrawiam Gosia Hajman.

Najlepszy ginekolg w Lodzi. Mam troje dzieci i zawdzieczam doktorowi Ich zycie.
Dziekuje Panie Andrzeju, pozdrawiam
Gosia Hajman.

Od kilku lat jestem pacjentka dr Makuły lecz efektów leczenia w jego ganienie lekarskim trudno uznać za skuteczne . Wykazywał zainteresowanie leczeniem . W sierpniu 2016 roku podczas sporządzenia skierowani do Poradni piersi powiedział ja Panią załatwię tak w tej ICMP w Łodzi ze tutaj Pani będzie nikim. Przyszedł lekarz 26.10.2016 i przy studentach mnie wyśmiewał i oczerniał l mówił ze robi to dla kolegi. Nikt jego nie wyda będzie chroniony przez profesorów. Wyjdzie prze Naszego profesorami że mogła być Pani tylko na tylnym siedzeniu. Oszczerstwo na temat mnie i Marka ze strony dr Makuły. Nie mogą Satu na nogach słuchać obelg , miałam kolkę nerkowa , ryzyko wylew 50%-100 % ze strony uderzającego naczyniak żylnego w lewej półkuli móżdżku , który powstał w wyniku pobicia mnie 1 stycznia 2014 roku.
Nic mnie nie wyleczył : nadżerki , torbiel w lewym jajniku. Otrzymywałam jedynie tabletki na infekcje zakażenia układu rodnego. Oprócz tego naruszył tajemnice lekarską na temat pacjenta mnie Edyty Janaszkiewicz i rozpowszechniał plotki oraz nieprawdziwe dane w Instytucie Centrum Matki w Łodzi.
Oczekiwał podczas realizacji aktualizacji skierowania pilne korzyści majątkowej za pieczątkę oraz pilne skierowanie. Wyzwał mnie iż żadnemu naszemu nie dałam szczęścia nawet nie umiałam pocałować studenta medycyn . Dr Makuła powiedział Kocham Panią , spojrzałam na niego ja się nie odniosę Panie dr Makula wypowiedzi do tego .Zapewne Pan kocha swoja żonę. Kochałam i Kocham od kiedy Marek studentem UM w Łodzi był jest najlepszym , itd. pracuje w Instytucie Matki Poliki w Łodzi - Naszego powiedział dr Makula.
Mówił iż nigdy nie byłam studentka PŁ według opinii mojej koleżanki na której wypowiedzi się opiera i czerpał dane na mój temat. Tej Eli z PŁ .Ela z PŁ , która studiowała chemie jest moja Pacjentka od lat prowadziłem jej ciążę. Mąż Eli jest dr z PŁ – powiedział dr Makuła . Kierował mnie zabiegi zginie z skierowaniami innych lekarzy ginekologów. Od 2008 miałam stwierdzona nadżerkę do wymrażania. Wypowiedział się ze mogłam być z Grzegorze w ZOO tylko według Celiny. Nadużył Pan dr Makuła podczas konsultacji ginekologicznych w ramach NFZ mojej dobroci , uczciwości lojalności , naruszył moje dobre imię część i godność Edyty Janaszkiewicz. Ingerował kto kupił mieszkanie , śmiał się niby dlaczego Grzegorz miał by mnie pomagać finansów skoro zdradził mnie i pobił.
Pytał się Pan dr Makuła czy kocham Naszego wie razy itd. Tak kocham Marka , który był ze mną od 1994 roku kiedy studiowałam w UŁ WM i PŁ O i Z 1993 roku , natomiast Marek w UM w Łodzi.

Wspanialy lekarz. Jest nie tylko swietnym specjalista ale takze dobrym czlowiekiem a takich lekarzy jest niestety coraz mniej.

zostawił mnie samą sobie 2 tygodnie po porodzie, poproszony o pomoc powiedział, że on odbierze ale za pieniądze...

DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. LEOKADIA BIĘGA.

DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. LEOKADIA BIĘGA.

Miałam bardzo poważną operacje usunięcia narządów rodnych(rak jajnika).Lekarz bardzo dobrze się spisał. Nie miałam żadnych komplikaci pooperacyjnych.Poprostu złota rączka.Po operacji dopilnawał wszystkiego .Dba o pacjentów.Jest bardzo wrażliwym i miłym człowiekim.Dzięki Panie doktorze .Zawdzięczam panu życie.Pozdrawiam