lekarz Andrzej Marko

2,2
2,1
2,5
2,1

Tyle złych komentarzy, a mój mąż bardzo chwali lekarza, do którego chodził w Brzegu na na Narodowy Fundusz Zdrowia.

w Namysłowie jestem przejsciowo.. mam astme i skończyły mi się leki.. z dusznością poszedłem na wizytę do pana Marko.. lekarz zapytał się jakie leki biorę i nawet mnie nie badając zaczął wypisywać receptę.. w trakcie wypisywania poprosił o dowód ubepiecenia.. jako, że jestem w namysłowie chwilowo nie miałem go ze sobą w wersji papierowej, a jedynie przed wizytą skopiowałem dowód prelewu do ZUS na pen drive.. zaproponowałem, żeby skopiował go z pen drive na swoj komputer, niestety lekarz odmówił, bo wtedy "miałbym dostęp do danych przychodni".. zaproponowałem, że pokaże mu dowód na swoim laptopie, na co stwierdził , żę musi być w wersji papierowej i że bez dowodu ubezp może mi wypisać leki jedynie na 100% płatności.. nie miałem gdzie wydrukować więc zabrałem skierowanie i wyszedłem.. pojechałem na 1 pomoc na pocztową gdzie lekarz po przepadaniu bez problemu wypisał mi recepty...
omijajcie Marko! jak ktoś taki wogóle może zajmować się ludzmi...

Nie polecam tego lekarza. Leczylem sie juz od dawna u niego ciagle przypisywal to samo i nie bral pod uwage tego,ze zero poprawy w moim zdrowiu. Musialem prosic sie o skierowanie do szpitala skoro widzialem,ze on nic mi nie pomoze. Niestety nie bylo latwo je dostac bo wedlug lekarza nic nowego to nie wniesie do poprawy mojego zdrowia. Skierowanie w koncu otrzymalem a lekarka, ktora mnie prowadzila w szpitalu pytala czemu pan wczesniej do nas nie trafil!! maskara poprostu. Stan zdrowia od razu mi sie poprawil ale dlaczego musiales tak ...

Skierowanie w koncu otrzymalem a lekarka, ktora mnie prowadzila w szpitalu pytala czemu pan wczesniej do nas nie trafil!! maskara poprostu. Stan zdrowia od razu mi sie poprawil ale dlaczego musiales tak dlugo czekac i sie meczyc az e mna cala rodzina.

jestem rozczarowana wizytą, Pan doktor nie poswięcił mi odpowiedniej ilosci czasu, wizyta miała charakter kontrolny niemniej jednak moje oczekiwania co do dawkowania leków były takie, że lekarz sam zaleci mi okreslone dawki, a nie potwierdzi moje sugestie. Tłumaczenia dot. braku formularzy w kwestii wypisania skierowania do specjalisty są dla mnie absurdalne. Zdecydowanie nie polecam

No jestem w zdziwiony ,kto może polecać tego pana . Rozczarowanie totalne .

No jestem w zdziwiony ,kto może polecać tego pana . Rozczarowanie totalne .

Bylem pacjentem Pana doktora:) Ciesze sie,ze trafilem na niego :)

Bylem pacjentem Pana doktora:) Ciesze sie,ze trafilem na niego :)

Super lekarz z powołania a takich jest bardzo mało polecam bardzo!!!!

Super lekarz z powołania a takich jest bardzo mało polecam bardzo!!!!

Kto temu Panu wydał dyplom lekarza????? Może należałoby sprawdzić czy dyplom jest autentyczny...czy też może jest kupiony gdzieś na bazarze? Brak elementarnej wiedzy medycznej i zasad w kontaktach międzyludzkich. Komu zależy na własnym zdrowi niech omija z daleka tego Pana, bo lekarzem go nie nazwę, by nie obrażać innych.

Kto temu Panu wydał dyplom lekarza?????
Brak elementarnej wiedzy medycznej i zasad w kontaktach międzyludzkich.

Witam , przy tym lekarzu pozycja 1. to i tak wysoka ocena , powinna być pozycja , chroń Boże , polecić dobre , najgorszemu wrogowi bym go nie polecił , zaufanie brak znajomości tego słowa. Szkoda moich palców na pisanie o tym ,,człowieku ,, .

Ten człowiek nie powinien byc lekarzem , minął sie z przeznaczeniem , nie orientuje sie w ogóle o stanie zdrowia swoich pacjentów , juz nie mówiąc o ich leczeniu , to dowod na dno jakie osiągnęła nasza medycyna. Chce zaznaczyć ze to tylko moje zdanie .