polecam! wspaniały lekarz! super tłumaczy i nie sieszy sie

polecam! wspaniały lekarz! super tłumaczy i nie sieszy sie

Polecam każdej osobie,bo jest to lekarz z powołania i jeszcze nigdzie nie spotkałam...

Dr Andrzej Mazik jest moim lekarzem od wielu lat. Jest człowiekiem kompetentnym, życzliwym, otwartym, a przede wszystkim wzbudzającym sympatię i zaufanie pacjentki.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam...bardzo kompetentny , spokojny i cierpliwy. Zawsze ma czas dla pacjentki...

Polecam z całą pewnością tego lekarza.

Polecam z całą pewnością tego lekarza.

mam 23 lata i dopiero niedawno zdecydowalam sie na pierwsza wizyte.wrecz panicznie sie wstydzilam.wiadomo,badanie przyjemne nie jest,ale trzeba przez to przejsc...ten lekarz jest naprawde w porzadku.cieply i "ludzki"czlowiek.wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.polecam!

Polecam doktora Mazika z własnego doświadczenia wiem że jest bardzo kompetentna osobą której można zaufać. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg choroby i jej leczenie.

Polecam, chodziłam do niego w czasie pierwszej ciąży, ciąża okazała się zagrożona przedwczesnym porodem, ale doprowadził ją do tygodnia, w którym poród był już możliwy i nie wiązał się z komplikacjami. Rodziłam naturalnie.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :) Lekarz na 100 % Polecam każdej kobiecie.

Jest bardzo dobrym lekarzem uratowal mi zycie polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem uratowal mi zycie polecam.