lekarz Andrzej Michalski

Okulista

Pan doktor to najlepszy lekarz i człowiek na tym świecie.Niesamowite podejście do każdego pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba ,a nawet więcej...Zawsze gdy tylko potrzebujecie okulisty udajcie się do Niego.Nie ma LEPSZEGO!!!

Pan doktor Michalski jest pierwszym lekarzem,który poważnie i z zaangażowaniem podszedł do moich problemów.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Jest miły i uprzejmy, po prostu lekarz z powołania. Jestem przekonana,że z Jego pomocą moje oczy będą zdrowe i wszystkie kłopoty znikną. Z pełną świadomością polecam.Dziękuję Panie doktorze Maria P. z Poznania

Z pełną świadomością polecam.Dziękuję Panie doktorze Maria P. z Poznania

Drugi lekarz w moim życiu, który ma tak dobre podejście do pacjenta. Zero owijania w bawełnę, przedstawione przyczyny, możliwe komplikacje. Wszystko co pacjent powinien wiedzieć. Świetny kontakt. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz.Byłam w gabinecie prywatnie.Wizyta tylko 100 zł,ale warto,ponieważ kompleksowo podchodzi do problemu.Polecam

Najwspanialszy lekarz jakiego życzę każdemu, by spotkał na swojej drodze.Niezwykle starający się o swego pacjenta.Potrafi wszystko skrupulatnie wytłumaczyć.Dziękuję Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2