dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

Szanowni Pacjenci!!! Proszę mi wierzyć na słowo,że te wszystkie piątki z oceny są dowodem uznania dla dr n.med.A.Moszko.Spełnia On najwyższe kryteria.Cierpliwy nad wyraz, gotowy do bezinteresownej pomocy,celność diagnozy niemal 100%. Polecam wszystkim potrzebującym!!!

Szanowni Pacjenci!!!
Polecam wszystkim potrzebującym!!!

przyjechałam na wizytę z polecenia dr. Sugockiego skierował mnie do tego lekarza na badanie piersi wykazało guzek lity i powiększone węzły chłonne zalecał biopsie. Trochę się przestraszyłam skonsultowałam to z kolejnym radiologiem USG nie wykazało żadnego guzka dla pewności wykonałam jeszcze jedno USG u innego radiologa i nic kilka torbielek ...uf odetchnełam Ale ile nerwów , straconego czasu i pieniędzy Nie wiem czy to układ koleżeński , czy brak odpowiednich kompetencji lekarza NIE POLECAM !!!

Ale ile nerwów , straconego czasu i pieniędzy
Nie wiem czy to układ koleżeński , czy brak odpowiednich kompetencji lekarza
NIE POLECAM !!!

5 to ocena po pierwszej wizycie, diagnoza potwierdzona u inego lekarza poza granicami państwa, staranne i bardzo delikatne badanie, dobrze i jasno opisane, lekarz jasno wytłumaczył na czym polega schorzenie w obecnym stadium, wyjaśnił jakie kroki może podjąć lekarz prowadzący i jakie badania trzeba będzie następnie przejść, zapytał o historię zdrowia w rdzinie, i kto jest lekarzem prowadzącym, doradził równierz konsultacje u innego lekarza w celu potwierdzenia swojej diagnozy, serdecznie plecam

PUNKTY WYZEJ WYMIENIONE ODZWIERCIEDLAJA CALA WIZYTE.INTERESUJE SIE PACJENTEM,PYTA KTO PROWADZI LECZENIE LUB DO KOGO SIE PACJENT KIERUJE.POMAGA W WYBORZE LEKARZA,JAK I W NIE WYBRANIU TYCH KTORZY POPELNIAJA CZESTE BLEDY W SZTUCE LEK..POLECAM.

co tu dużo pisać mogę tylko jedno poprostu specjalista w swojej dziedzinie!

co tu dużo pisać mogę tylko jedno poprostu specjalista w swojej dziedzinie!

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm. zgzgzg@poczta.fm

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm.
zgzgzg@poczta.fm

przy pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Kompetentny i miły, bardzo miły- nawet zbyt miły...Przy kolejnej nastało ogromne rozczarowanie...dobro kolegi radiologa którego diagnoza, podczas tej wizyty była konsultowana, okazało się ważniejsze niż moje zdrowie.Szkoda.

witam serdecznie polecam wszystkim tego lekarza,uwarzam ze spelni Panstwa oczekiwania,pomorze,doradzi i na pwno znajdziecie jakas odp na dreczace was pytania

witam serdecznie

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, do pacjenta podchodzi z pełnym profesjonalizmem, bardzo dokładnie bada i wszystko jasno tłumaczy,bardzo bardzo polecam

Dobrze leczy,tłumaczy chorobę i jak jej zapobiec itd.

Dobrze leczy,tłumaczy chorobę i jak jej zapobiec itd.