Andrzej Mruk

Onkolog

Przez ponad 3 lata choroby zetknęliśmy się z różnymi lekarzami i sytuacjami, przy braku zrozumienia i niechęci inni lekarze traktują chorego na raka jak kolejną sztukę, którą nie chcą się zajmować bo jest nieuleczalnie chory. Dr Mruk jest Wielkim Człowiekiem i Prawdziwym Lekarzem, który pochyli się nad każdym pacjentem, nawet umierającym. Wspiera również rodzinę chorego i zawsze służy pomocą. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało.

Leczyłam się u innych,nie wspominam tego dobrze.Dopiero jak trafiłam do p.Mruka,poczułam,że kogoś obchodzi moja choroba.Teraz jeżdżę do kontroli i cieszę się,ze trafiłam do tego lekarza!!!