Onkolog Rzeszów

dr n. med. Andrzej Kruczek

Ginekolog onkolog

Pro familia

Rzeszów

Dla mnie doktor jest okay ..nie mowi za wiele - mowi krotko i na temat , tyle ile pacjent wiedziec powinien .Polecam - jezdze na kontrole pewnie i swobodnie...Nadmienie rowniez ze NIGDY nie bylam prywatnie u doktora ..

dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Lekarz na początku wizyt prywatnych sprawiał wrażenie uprzejmego, doświadczonego w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej, któremu można było zaufać, dlatego zdecydowałam się na laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Pan doktor w czasie operacji spowodował jatrogenne uszkodzenie dróg żółciowych. Po zabiegu skarżyłam się na silny ból w jamie brzusznej, który lekarz ignorował. W czwartej dobie po zabiegu, lekarz zdecydował o wpisaniu mnie do domu. Mając już wypis w ręce i wychodząc z ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.
Opinia dodana przez: Mielczanin

Andrzej Mruk

Rzeszów

Przez ponad 3 lata choroby zetknęliśmy się z różnymi lekarzami i sytuacjami, przy braku zrozumienia i niechęci inni lekarze traktują chorego na raka jak kolejną sztukę, którą nie chcą się zajmować bo jest nieuleczalnie chory. Dr Mruk jest Wielkim Człowiekiem i Prawdziwym Lekarzem, który pochyli się nad każdym pacjentem, nawet umierającym. Wspiera również rodzinę chorego i zawsze służy pomocą. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało.

Ewa Maciąg

Podkarpackie Centrum Onkologii

35-055 Rzeszów

Opinia z punktu widzenia rodziny Pacjenta.

Ciężko laikowi ocenić kompetencje lekarza, stąd dla Pani Doktor ocena 5; inni lekarze konsultujący nie podważali przebiegu leczenia.

W kontakcie zarówno z ciężko chorym Pacjentem, jak i rodziną, Pani Doktor Maciąg wielokrotnie wykazała się brakiem czasu, taktu i cierpliwości.
Pytania o proponowany przebieg leczenia, celowość badań, czy też wyniki badań spotykały się wielokrotnie z Jej wyraźnym niezadowoleniem. Odpowiedzi krótkie, ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Lesław Szczerba

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę!
Jan T z Jarosławia
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Justyna Konecka

Mruk-Med

Rzeszów

Bardzo gorąco polecam konsultację u Pani doktor, gdyż jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy a co najważniejsze poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja jedynie mogę podziękować Pani doktor za szczegółowe badania i trafną diagnozę. Bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.

lekarz Teresa Trelińska-Nowosad

Onkolog, Ginekolog położnik