lekarz Andrzej Ołtarzewski

Onkolog

Dr Ołtarzewski jest bardzo dobrym lekarzem jest osobą niezwykle uczciwa i najwiekszą nagroda Panu Doktorowi to jesli widzi zdrowiejacego pacjenta jest bardzo zyczliwy i dostepny pozbawiony wyniosłosci ktora niekiedy wystepuje w tym zawodzie.Mój mąż leczy sie juz siódmy rok i nigdy nie zostalismy zle potraktowani. Dziękujemy bardzo Panie Doktorze pacjent z Augustowa.

Zastrzeżenia moje są nastepujące: po pierwsze w gabinecie panują dziwne zwyczaje, pacjentka nie ma komfortu intymności, podczas gdy jest rozebrana otwierane są drzwi przechodnie do innego gabinetu.Jako osoba bardzo asertywna i nie pozwalająca na takie przedmiotowe traktowanie mojej osoby zwróciłam uwagę i dopiero wtedy lekarz je zamknął.Po drugie lekarz, o którym na korytarzu wypowiadały się starsze panie jako dobrym specjaliście, nie odróżnia wyniku USG piersi od mammografii (jak dla mnie to szok!). Po trzecie lekarz udziela bardzo wymijajacych zdawkowych odpowiedzi na moje pytania asekurując sie tym, że to wychodzi poza zakres jego specjalizacji.Skorzystałam więc z porady lekarza bardziej doświadczonego i kompetentnego, a tu muszę niestety z przykroscia stwierdzić, że miałam kolejny raz do czynienia z lekarzem z Suwałk i kolejny raz źletrafilam. A może to tylko ja mam takiego pecha.

Dr jest bardzo uprzejmy, zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytanie. Do tego jest bardzo dokładny w badaniu i zauważy każdą zmianę. Miły, nigdy nie zbywa pacjentów. Serdecznie polecam.

POLECAM.JESTEM PACJENTEM I JESTEM ZADOWOLONY Z PROWADZONEGO LECZENIA. UWAŻAM JEST GODNY POLECENIA INNYM PACJĘTOM.