lekarz Andrzej Pakalski

Chciałam podziękować Panu Doktorowi za rzetelnie wykonany zabieg histeroskopi za serdeczne miłe podejście do mojej osoby za cierpliwość oby więcej takich lekarzy w naszym kraju jak pan.Dziekuje i serdecznie pozdrawiam Pana i panie które były przy moim zabiegu.🥰

Bardzo serdecznie polecam, chodzę do Pana doktora już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, po żadnej z wizyt nie mogłam powiedzieć nic złego.

Pan Doktor prowadził moją pierwszą długo wyczekaną ciążę. Jego podejście, opanowanie, niesamowita umiejętność ogarniania mojej paniki, no i przede wszystkim pełen profesjonalizm. Tak myślałam , jednak pozory i super opinia innych pacjentek może mylić i to bardzo. Teraz tego żałuje i drugi raz nie popeła bym tego błędu. Pan doktor całą ciążę mówił mi, że wszystko jest super. Ja też sie dobrze czułam więc nie miałam, żadnych podejrzeń ze może być inaczej.Nie zastanawiały mnie rzadkie skierowania na badanie krwi , rzadkie terminy usg (zaledwie kilka)-Pan Doktor uważał,że USG źle wpływa na płód. Problemy zaczęły się od 40 tygodnia ciąży , ktg co kilka dni , aż doszliśmy do 42 tygodnia . Gdzie Pan doktor nie widział nic złego, brak skurczy diagnoza- idziemy do domu i czekamy .. Zero badań tj. amnioskopia, usg aby sprawdzić wagę dziecka oraz USG dopplerowskie ciąży, które miało ocenić przepływy łożyska. Dzięki zainteresowaniu rodziny i znajomych trafiłam w ręce innego Pana doktora , który niemal że w ostatniej chwili uratował mojego synka . Piszę to ku przestrodze. Aby przyszłe mamy, które urzekła miła osobowość Pana doktora nie traciły czujności i zwracały tez uwagę na jego kompetencje. Brak dociekliwości, rutyna, zawsze gotowa odpowiedz mogą czasami zgubić .

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce. Niestety przyjmuje tylko prywatnie

Kompetentny lekarz, umiejący wyjaśnić laikowi najbardziej zawiłe zagadnienie medyczne, z właściwym podejściem psychologicznym. Pozostawia dobre wrażenie na pacjentce.

Lekarz uprzejmy , kulturalny, ale jak może być inaczej w prywatnym gabinecie, lekarza się poznaje po wizycie publicznej, ja płaciłam, sama mam klientów i też jestem bardzo miła dla nich, bo płacą.

Polecam! Najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić!

Polecam! Najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić!

Polecam - świetny człowiek i lekarz. jestem pacjentką doktora Pakalskiego i nie zamierzam z niego rezygnować. prowadził moją ciążę oraz odbierał poród.

Dr Pakalski prowadzi moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym Go na żadnego innego, mimo że na każdą wizytę dojeżdżam ponad 50 km. Gorąco polecam.

Nie polecam,miły i elegancki to on może jest,ale jeżeli chodzi o profesjonalizm i wywiązanie się z obietnic to ma problem. Nie można zostawiać ludzi na pastwę losu obiecując im wcześniej pomoc!!!!