lekarz Andrzej Pakalski

Ginekolog

3,9

Pan Doktor prowadził moją pierwszą długo wyczekaną ciążę. Jego podejście, opanowanie, niesamowita umiejętność ogarniania mojej paniki, no i przede wszystkim pełen profesjonalizm. Tak myślałam , jednak pozory i super opinia innych pacjentek może mylić i to bardzo. Teraz tego żałuje i drugi raz nie popeła bym tego błędu. Pan doktor całą ciążę mówił mi, że wszystko jest super. Ja też sie dobrze czułam więc nie miałam, żadnych podejrzeń ze może być inaczej.Nie zastanawiały mnie rzadkie skierowania na badanie krwi , rzadkie terminy usg (zaledwie kilka)-Pan Doktor uważał,że USG źle wpływa na płód. Problemy zaczęły się od 40 tygodnia ciąży , ktg co kilka dni , aż doszliśmy do 42 tygodnia . Gdzie Pan doktor nie widział nic złego, brak skurczy diagnoza- idziemy do domu i czekamy .. Zero badań tj. amnioskopia, usg aby sprawdzić wagę dziecka oraz USG dopplerowskie ciąży, które miało ocenić przepływy łożyska. Dzięki zainteresowaniu rodziny i znajomych trafiłam w ręce innego Pana doktora , który niemal że w ostatniej chwili uratował mojego synka . Piszę to ku przestrodze. Aby przyszłe mamy, które urzekła miła osobowość Pana doktora nie traciły czujności i zwracały tez uwagę na jego kompetencje. Brak dociekliwości, rutyna, zawsze gotowa odpowiedz mogą czasami zgubić .

Kompetentny lekarz, ma w sobie dużo ciepła. Uprzejmy, pogodny, z poczuciem humoru. Tłumaczy metodę leczenia...Swoim wyglądem wzbudza zaufanie. Pacjentowi poswięca duzo czasu. Poleciła bym każdemu potrzebującemu.

Poleciła bym każdemu potrzebującemu.

Polecam - świetny człowiek i lekarz. jestem pacjentką doktora Pakalskiego i nie zamierzam z niego rezygnować. prowadził moją ciążę oraz odbierał poród.

Kompetentny lekarz, umiejący wyjaśnić laikowi najbardziej zawiłe zagadnienie medyczne, z właściwym podejściem psychologicznym. Pozostawia dobre wrażenie na pacjentce.

Pan dr PAkalski jest bardzo uprzejmy , czasami aż przesadnie, robi dobre wrażenie dla każdej pacjentki jest miły, sympatyczny, zawsze uspakaja, przekazuje poprawnie informacje w formie pozytywnej i optymistycznej , nie naciąga na wizyty, od niego sie wychodzi wprawie uzdrowioną. MA inne też zalety ale nie będę wymieniać

Polecam! Najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić!

Polecam! Najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić!

Dr Pakalski prowadzi moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym Go na żadnego innego, mimo że na każdą wizytę dojeżdżam ponad 50 km. Gorąco polecam.

Lekarz uprzejmy , kulturalny, ale jak może być inaczej w prywatnym gabinecie, lekarza się poznaje po wizycie publicznej, ja płaciłam, sama mam klientów i też jestem bardzo miła dla nich, bo płacą.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce. Niestety przyjmuje tylko prywatnie

to dobry lekarz i przede wszyskim prawy i porządny człowiek

to dobry lekarz i przede wszyskim prawy i porządny człowiek