lekarz Andrzej Przygoda

Ortopeda, Traumatolog

1,3
1,3

Zawsze uwielbiałem podróżować, próbować nowych rzeczy, czasem ryzykować zdrowie dla zabawy. Na szczęście zostałem zmuszony do wizyty u tego pana, to była moja najnieprzyjemniejsza i najbardziej ryzykowna Przygoda w życiu która mi uświadomiła, że kręgosłup ma się jeden i nie warto go poświęcać dla przygody.

Brak kultury, raptus ,nerwus ,opryskliwy ,humor wisielca i olewanie pacjenta ,tylko za co mu płaci NFZ i każdy z ubezpieczonych kolejka po skierowanie do specjalisty ortopedy godzina w rejestracji . następnie tydzień do wizyty i kolejne 2 godziny czekania w kolejce , wizyta 3 minuty zero komunikacji nerwy i tylko żal że jeszcze taki ktoś udaje że pracuje . Unikać jak ognia stanowczo nie polecam.

Unikać jak ognia stanowczo nie polecam.

To po prostu porażka. Poszłam do niego z moją 10 - letnią córeczką, ma skoliozę, a doktor powiedział 'biegać, skakać i będzie wszystko dobrze'. A rok temu stwierdzono u córki poważną skoliozę i gdyby nie dr Przygoda stan mojej córki nie byłby aż taki poważny. Na prawdę nie polecam!

nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam wizyty u tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawde porażka za takie pieniądze iść żeby Ci nic nie powiedział to jest po prostu śmiech na sali

Kompletny brak kultury osobistej. Podejście do pacjenta rodem z PRL. Wyniosły, arogancki - zakała służby zdrowia. Takich powinno się z miejsca wyrzucać na zbity pysk!