prof. dr hab. n. med. Andrzej Radek

Neurochirurg

Jestem po 11 latach od stabilizacji kręgów szyjnych C2-C3(po złamaniu z podwichnięciem) wykonanej przez Pana Profesora. Dzięki jego "złotym rękom" żyję, chodzę i rzadko odczuwam jakiekolwiek dolegliwości (oby tak dalej). Jeszcze raz dziękuję Panu i całemu ówczesnemu zespołowi - lekarzom i pielęgniarkom. Pozdrawiam Dorota Czerwińska

Pozdrawiam Dorota Czerwińska

wyleczyć się dobrze czytaj szybko w czasach NFZ-u można niestety tylko prywatnie. Mnie porażenie od ucisku rdzenia k. dorwało pod koniec roku. Alternatywy raczej nie było czy to duża kwota za to, że żyję i nadal jestem aktywny?! Dla mnie nie! Wraz z Synem Maciejem tworzą wspaniały zespół i cieszę się, że na Nich trafiłem. Po 5h operacji Pan płk.dr. Andrzej był chyba bardziej wykończony ode mnie, ja mogłem się chociaż zdrzemnąć :). Polecam choć zdaję sobie sprawę, że 100% gwarancji na sukces w tym fachu nikt nie da! W ...

Wraz z Synem Maciejem tworzą wspaniały zespół i cieszę się, że na Nich trafiłem. Po 5h operacji Pan płk.dr. Andrzej był chyba bardziej wykończony ode mnie, ja mogłem się chociaż zdrzemnąć :). Polecam choć zdaję sobie sprawę, że 100% gwarancji na sukces w tym fachu nikt nie da! W 100% za to podejście będzie rzetelne i profesjonalne, a ze po wojskowemu nieco oschłe - to w końcu nie randka :) Dozgonnie wdzięczny Robert Broniszewski

Zdecydowanie ODRADZAM jeśli chcecie, aby Wasi najbliźsi jeszcze trochę pożyli!!!!!!!!!! "Prof." R. operował mojego tatę - zabieg prosty, nie budził jakiś większych obaw - wiadomo każda operacja to ingerencja w organizm, ale tata dużo poważniejszą operację odbarczenia rdzenia przechodził wcześniej i skończyła się pomyślnie, ta ostatnia miała poprawić jedynie jakoś życia - przywrócić drobny niedowład jednej kończyny górnej - nie była konieczna, ale lekarz ocenił, że ryzyko jest niewielkie - ZAPROPONOWAŁ operację...skończyło się dramatycznie - szkoda pisać i nie życzę nikomu tego co moja rodzina przeżywała w tym czasie - choćby teksty lekarzy ze szpitala po kilku dniach po operacji "proszę wejść do taty się pożegnać, bo to koniec" albo "nie ma żadnych szans na przeżycie" gdzie jeszcze kilka dni temu nikt nawet w najgorszych snach nie przewidywał takiego sceniariusza... tata żyje, ale to nie jest zasługa ani prof. R. ani innych ze szpitala, w którym ten pracuje... Tata przed operacją chodził, teraz rdzeń jest uszkodzony - porażenie czterokończynowe, kompletnie niewładny... dobrze, że po bardzo, bardzo długim okresie leczenie udało się uzyskać własny oddech. Mam nadzieję, ze ta opinia ostrzeże innych, ponieważ na terenie Łodzi (czy nawet jeśli jest taka potzreba to całej Polski) są specjaliści godni zaufania i określania mianem 'lekarza' ale "prof." R. zdecydowanie do nich nie należy. Jeszcze raz ODRADZAM - chyba, że chcecie podjąć takie RYZYKO... w każdym razie mam teraz czyste sumienie - bo cenę jaką można zapłacić za zły wybór lekarza już znacie... decyzja należy do Was...
Co do rybryki "Wizyty"- najpierw gabinet prywatny - najlepiej wg "profesorka" co najmniej kilka razy, bo na klasyfikację, a później przyjęcie do szpitala się długo "czeka", później zabieg operacyjny w szpitalu opieki publicznej.

Ten lekarz zasługuje na to co najlepsze. Wiem że można pisać tak o wszystkich lekarzach którzy pomogli, ale moja choroba była bardzo ciężka do zoperwonia. Miałam naczyniaka rdzenia kręgowego między innymi dzięki niemu jak i innym specjalistą żyje, biegam i jestem szczęśliwa. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Lekarz godny polecenia:)

Byłam ale niewiele sie dowiedzialam. pzryjmuje szybko malo czasu poswieca pacjentowi. i w zasadzie nie wiem co mnie czeka jak te dolegliwosci sie bmoga rozwijac na co zwracac uwage. Co mi grozi jak nie zrobie operacji a co jak zrobie. jaki jest moj stan w tej chwili. a chcialabym sie tego dowiedziec decydujac sie na wizyte.a

Według mnie to najlepszy lekarz w europie.

Według mnie to najlepszy lekarz w europie.

W 2001 roku miałam poważną operację kręgosłupa trwającą 5 godzin .Dzięki profesorowi mogę chodzić i normalnie funkcjonować jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mnie od wózka. Alicja Gruszkowska

Za duże pieniądze jest i uprzejmość i odpowiedznio wykonany zabieg. Ale trzeba za to drogo zapłacić!!! Polem tych których stać na zapłacenie dużej kasy.

byłam operowana przez prof. Radka, nikt nie chciał podjąc się operacji, jestem wdzięczna. AU

Oby wszyscy lekarze byli na takim poziomie jak Pan Profesor Radek

Oby wszyscy lekarze byli na takim poziomie jak Pan Profesor Radek