lekarz Andrzej Radke

Lekarz Pan Andrzej Radke jest wspaniałym lekarzem. Cechuje go profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwość, empatia i uśmiech. Lekarz pełen szacunku dla pacjenta. Potrafi spokojnie wytłumaczyć choremu , utrzymując z nim kontakt wzrokowy. Wysoka kultura osobista.Polecam wszystkim tego lekarza.

Super podejście do pacjenta, dokładna analiza i wytłumaczenie oraz omówienie wszystkich objawów. Pan doktor dał możliwość wykonania dodatkowych badań, abym miała 100% pewności przy postawionej diagnozie. Oby więcej takich sympatycznych ludzi w zawodzie.Polecam

Chciałoby się, aby wszyscy lekarze byli tak oddani pacjentowi jak pan doktor. Bardzo miły , kompetentny , życzliwy i troskliwy . Tak trzymać Panie Doktorze !!!

Osoba na odpowiednim stanowisku pracy. Gdyby wszyscy lekarze byli jak ten to wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi i zdrowsi. Super lekarz i super człowiek.

Co do kompetencji nie mam zastrzerzeń lecz podejscie do pacjenta czy rodziny jak na wykształconą osobę pozostawia wiele do zyczenia !

Tak wyobrażam sobie lekarza udzielajacego pomocy w nagłych przypadkach. Troskliwość, życzliwość, szybkie reakcje. Dobra komunikacja z pacjentem. Po przykrych doswiadczeniach - dobra odmiana. Nabieram zaufania do SOR w Koninie.