lekarz Andrzej Reetz

3,5
3,5
3,3
3,7

Nie polecam, gbur i prostak, nie przyznaje się do porażek.Zachowuje się jakby był ponad prawem, wielkie panisko.

Lekarz, który traktuje pacjentów przedmiotowo, w pracy nawiązuje bliskie relacje z przedstawicielkami firm, zdradza żonę

Jestem 4 lata po operacji. Bardzo dobrze moge chodzić i dobrze się czuję.

Jestem 4 lata po operacji. Bardzo dobrze moge chodzić i dobrze się czuję.

Poddałam się dwóm zabiegom wymiany stawów kolanowych u doktora Reetza w szpitalu w Grudziądzu.Dzięki profesjonalnemu wykonaniu tak poważnych zabiegów wróciłam do zdrowia.Polecam wszystkim którzy mają obawy przed tego typu zabiegiem.Wróciłam do zdrowia i jestem bardzo szczęśliwa ,że spotkałam na mojej drodze takiego wybitnego fachowca.Wdzięczna pacjentka Kazimiera z Gardei lat 60.

Bardzo dobry lekarz.Precyzyjnie wytłumaczył metodę leczenia i wykonał. Był miły cały czas. Profesjonalista.

Zostałem w sposób jasny,zrozumiały zapoznany z prblemem leczenia mojej nogi. Pokaz na modelu kolana.