lekarz Andrzej Skorek

Laryngolog

Bardzo kompetentny, dokładny, mam do niego pełne zaufanie. Rzeczowo tłumaczy zawiłości chorobowe a przy tym dowcipny. Świetnie trafił z antybiotykiem na paskudne, oporne na antybiotyki zapalenie ucha mojej córy. Polecam

Brak mi słów pochwały. Jako osoba z niedosłuchem jestem pod opieką Pana Doktora już 17 lat. Chwilami było ciężko i parę razy musiałam być w szpitalu, ale wsparcie dr Skorka bardzo pomogło :) Mimo że nie mogłam leżeć na jego oddziale otoczył mnie opieką i odwiedzał w wolnych chwilach. Bezbłędne diagnozy, ogromna cierpliwość i poczucie humoru. Żadnemu innemu laryngologowi nie pozwalam niczego robić w uszach.

Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stara sie w przystępny sposób wytłumaczyć problem, przeprowadza wywiad zanim cokolwiek przepisze, prowadzi historie choroby pacjenta, dokładnie wie co zapisał i kiedy, cała moja rodzina sie u Niego leczy, polecam

Wspaniały lekarz, znam go wiele lat. Mogę bez wahania stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalista i przede wszystkim człowiekiem. Słucha pacjenta i jest naprawdę delikatny, a to ważne, gdyż badanie ucha nie należy do przyjemnych :)

Najlepszy specjalista i lekarz z intuicją.Potrafi wykryć nie tylko schorzenia laryngologiczne ale zna się również na innych chorobach i wie jak pomóc.Gorąco polecam!

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Przede wszystkim słucha pacjenta i robi wywiad przed przepisanie leku. A te obie rzeczy to rzadkość w służbie zdrowia. Bardzo polecam!!

Pan Doktor Andrzej Skorek to bardzo dobry specjalista,uprzejmy i przyjazny pocjentowi lekarz.Polecam go każdemu.

Najlepszy specjalista! Poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i na pewno pomoże każdemu. Mogę powiedzieć, że to jeden z najlepszych otolaryngologów.