lekarz Andrzej Ślusarek

masakra, oczekiwałam od lekarza informacji o stanie zdrowia mojego dziecka a on mnie zbyl

Pan doktor prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Polecam.

Pan doktor prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Polecam.

poecam wszystkim jest świetny!!!!!!!!!!

poecam wszystkim jest świetny!!!!!!!!!!

Uparty:)... ale w słusznej sprawie! Troszkę złośliwy:) (jak ja) i bardzo "dowciapny":)... ale w rozsądnych granicach! Priorytet... to opieka nad pacjentem... także w szpitalu! A to że nie ma w zwyczaju odwiedzania pacjentek na sali i sztucznego udawania zainteresowania daną osobą oznacza iż traktuje wszystkich równo a liczy się sposób prowadzenia leczenia... Chyba że Wam kobietki chodzi o... (interpretację pozostawiam Wam...:)

Bardzo niemiły i oschły. Pewnie dlatego, że nie chodzę do niego prywatnie i nie płacę mu 80 zł za wizytę. Nie wątpię, że na wizycie prywatnej byłby milszy...

Miły, wzbudzający zaufanie - co chyba najważniejsze :) Prowadzi moją 1 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Zna się na swoim zawodzie i jest bardzo cierpliwy. Faktycznie nie zawsze poznaje swoje pacjentki w szpitalu :( co jest niestety minusem

Miły, wzbudzający zaufanie - co chyba najważniejsze :)

Świetny lekarz polecam wszystkim kobietkom.Bardzo miły irzeczowy doskonale wszystko tłumaczy.Czasem zdaża mu się pomylić ale to tylko człowiek i każdemu się zdarza.Naprawde polecam wszystkim bardzo dobry lekarz :)

najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. był rzeczowy, cierpliwy, dokładnie wyjaśnił jaki mam problem i jakie będzie leczenie.

miły pan dr jest na pewno, szkoda tylko, że nie poznaje swoich pacjentek w szpitalu i zostawia je same sobie na pastwę losu! tak nie wolno panie doktorze!

Polecam, świetny specjalista i sympatyczny człowiek.

Polecam, świetny specjalista i sympatyczny człowiek.