dr n. med. Andrzej Szerle

Musze powiedziec ze najlepsze lekarz jakiego w zyciu poznalam,bylam juz sporo razy u lekarzy ginekologow z mezem staramy sie o dziecko i szukalismy pomocy u wielu specjalistow.Jedyny lekarz z taka wiedza,zyczliwoscia,pomoca itd.. w szoku bylam po jego wizycie ze na tym swiecie sa tracy lekarze naprawde polecam

mimo iż po samej wizycie miałam zamiar więcej do niego nie iść, to zrozumiałam że potrzebny był mi taki zimny prysznic, który on mi zafundował z czystym sumieniem polecam :)

z czystym sumieniem polecam :)

Doskonały lekarz, warto iść na wizytę - bez stresu i z szacunkiem. Polecam

Doskonały lekarz, warto iść na wizytę - bez stresu i z szacunkiem. Polecam

Świetny specjalista, do tego zawsze pogodny i życzliwy! Na pacjentki (mogę wypowiedziec się w imieniu kilku z nich)działa niczym znieczulenie - swoją osobowością, podejściem do pacjentki (tu pacjent = człowiek)potrafi załagodzić kazdą przykrą, bolesną i stresującą chwilę. Idąc na operację nie czułam lęku, wiedziłam, że Doktor zrobi to co bedzie dla mnie najlepsze- nie pomyliłam się.

Super lekarz chodze do niego już od paru lat prowadził moją pierwszą ciąże która była zagrożona i wiele mi pomógł donosiłam urodziłam zdrowe dziecko teraz prowadzi drugą naprawde świetny lekarz!!!!!!!!!

Oceny, które wystawiłam dr Szerle nie są ani trochę przesadzone. W ten sposób chciałabym jeszcze raz podziękować Panu Doktorowi za w pełni udaną operację usunięcia mięśniaka (-ów) w zeszłym miesiącu, a może przede wszystkim za przekonanie mnie do pozbycia się go operacyjnie. Cieszę się również z faktu, że mimo iż mieszkam czasowo w Chicago, poddałam się tej operacji właśnie w Polsce, a konkretnie w Klinice Medice w Gdyni. Miejsce jest jak najbardziej godne polecenia, ale to Pan Doktor jest gwarantem kompetencji, fachowości, niezwykłego poczucia humoru, braku interesowności i (co niezwykle ...

Cieszę się również z faktu, że mimo iż mieszkam czasowo w Chicago, poddałam się tej operacji właśnie w Polsce, a konkretnie w Klinice Medice w Gdyni. Miejsce jest jak najbardziej godne polecenia, ale to Pan Doktor jest gwarantem kompetencji, fachowości, niezwykłego poczucia humoru, braku interesowności i (co niezwykle cenne w tym zawodzie) empatii.
Mam nadzieję również, że ten wpis pomoże kobietom wahającym się lub szukającym specjalisty godnego polecenia do zgłoszenia się do dra Szerle.

Beata

Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów których "znam" ...gdyby nie ten lekarz poroniła bym....z zasługi publicznej służby zdrowia!!!!!!!!!!!.......

rewelacja!byłam dziś u niego pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Przemiły, widać od razu, ze kompetentny. Nie naciaga absolutnie a pieniadze. Badanie plus cytologia 100 zlotyc.

Wspaniały lekarz, uważam go za najbardziej kompetentnego ginekologa do jakiego trafiłam, jako jedyny potrafi odpowiedziec na wszystkie pytania, poświęca zawsze dużo czasu na rozmowę, dodatkowo wykazuję się empatią w stosunku do pacjentów! Wykonywał mi zabieg łyżeczkowania ciąży obumarłej, po którym nie wystąpiły żadne komplikacje, wszystko zagoiło się prawidłowo. W kolejną ciąże zaszłam bez żadnego problemu już po trzech miesiącach od zabiegu.

Polecam! Wspaniały człowiek niezywkle sympatyczny i bardzo kompetentny z ogromnym doświadczeniem. Prowadził moją pierwszą ciążę potrafi uspokoić hormonalnie roztrzęsioną przyszłą mamusię, cierpliwie wytłumaczy setki pytań no i co najważniejsze byłam dla niego osobą o imieniu i nazwisku, a nie kolejną pacjentką, pamietał mnie na drugiej wizycie co mi się wcześniej /w przypadku innych lekarzy/ nie zdażyło.