lekarz Andrzej Tomczewski

jak dla mnie super. Polecam wszystkim, naprawdę świetny lekarz, prowadzi moją ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona.

Polecam wszystkim tego lekarza! Prowadził mi pierwszą ciążę z której to prowadzenia byłam bardzo zadowolona , zawsze o wszystkim dokładnie poinformowana i spokojna (co w czasie takiego oczekiwania jest najważniejsze), troskliwy ,kompetentny i przemiły człowiek!Gdyby większość lekarzy była taka jak Pan doktor My kobiety były byśmy spokojniejsze i chętniej chodziły byśmy do ginekologa! :)

taki facet nie powinien być ginekologiem

taki facet nie powinien być ginekologiem

Polecam wszystkim przyszłym mamom tego lekarza i wszystkim tym kobietom które szukają lekarza mającego bardzo dobre podejście do pacjentki, który budzi zaufanie przy pierwszym spotkaniu, który jest fachowcem, który umie doradzić, wysłuchać, pocieszyć. Przesympatyczny!!!!! Polecam wszystkim :D

Prowadził moją pierwsza ciąże a teraz drugą i nie narzekam, bardzo pilnuje wszystkich badań. Polecam

nie polecam odradzam naprawde:( bylam raz i wecej nie mam zamiaru tam pojsc

nie polecam odradzam naprawde:( bylam raz i wecej nie mam zamiaru tam pojsc