lekarz Andrzej Trybuś

Zdecydowanie ODRADZAM. Objawy: temperatura dochodząca do 39,5 st., lekki katar, niewielki kaszel, bóle mięśni i stawów, bóle głowy od 2 dni Diagnoza: zakażenie wirusowe. Leczenie APAP/IBUPROM (!!!!!!) 4x dziennie. Kolejna konsultacja po 3 dniach w przypadku nie ustąpienia objawów. Odmowa wypisania antybiotyku. Po 3 dniach: temperatura bez zmian, za mną 3 dni w malignie przy małym dziecku i dzisiaj kolejna płatna wizyta u lekarza, już tylko po antybiotyk. Ah - doszedł bardzo duży kaszel, ból gardła, katar i ból zatok. Jestem przedsiębiorcą, kazdy dzień w tym totalnym bezwładzie to dla ...

Zdecydowanie ODRADZAM.
Jestem przedsiębiorcą, kazdy dzień w tym totalnym bezwładzie to dla mnie WYMIERNE straty. Do tego cudem chyba dziecko jeszcze się ode mnie nie zaraziło.
Odpowiedzialność tego "lekarza": ZEROWA.
Moje straty: koszt wizyty 240zł, dziś zapewne kolejne 150zł, min 3-4 dni bez pracy - ok 2 000zł. I pytanie - komu wystawiam za to rachunek?
To jest farsa i całkowity brak odpowiedzialności.
Dziś lekarz którego zobaczę oberwie za tą niekompetencję w całej rozciągłości, zadbam w szczególności o to aby zrozumiał że studia medyczne to strata czasu i furtka to rozszczepionego na bzdurne specjalizacje, w modelu opracowanym w firmach farmaceutycznych, lekobiznesu.
A za tego delikwenta trzymam kciuki - bo jak zarazi się moje dziecko to się spotkamy w trybie szybkim, może w sądzie. Mnie na to stać a świat pacjentów chyba potrzebuje takiego przykładu żeby do "środowiska" doszło, że jego profesję od profesji mechanika samochodowego różni przedmiot badań i żadna estyma i szacunek z góry się NIE NALEŻY.