Doktor czuwał nad moją ciążą i szczęśliwie doprowadził ją do końca. Kompetentny, rzeczowy, dokładny...godny zaufania.

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą. USG robi bardzo dokładnie tłumacząc przy tym wszystko. Wysłucha,doradzi, wytłumaczy. Polacem

Najlepszy lekarz. Miły, sympatyczny, uprzejmy, kompetentny. Poświęca dużo uwagi pacjentce. Odpowiada rzeczowo i konkretnie na zadawane Mu pytania. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia. Dowcipny i wzbudzający zaufanie. Naprawde polecam!!! Prowadziłam ciążę u innego lekarza, który kierowal mnie na USG do dr Turuka i to właśnie od Niego dowiedziałam się o powikłaniach mojej ciąży a nie od lekarza prowadzącego. Polecam jeszcze raz.

Najlepszy lekarz. Miły, sympatyczny, uprzejmy, kompetentny.
Dowcipny i wzbudzający zaufanie. Naprawde polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Biała Podlaska"?

lek. med.

Robert Topyłło

Przychodnia przy S.I. ELREMET
Prosta 35
21-500 Biała Podlaska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
Narutowicza 5
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Spółdzielcza 10
21-200 Parczew
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Biała Podlaska