Ginekolog Położnik Biała Podlaska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.

Opinia dodana przez: Marcik

Biała Podlaska

Doktor czuwał nad moją ciążą i szczęśliwie doprowadził ją do końca. Kompetentny, rzeczowy, dokładny...godny zaufania.

Przychodnia przy S.I. ELREMET
Prosta 35
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę i mogę go polecić w 100%. Dokładny wywiad oraz badanie usg ciąży. Odpowie wyczerpująco na wszelkie pytania. Zawsze z uśmiechem do pacjentki. Miły, sympatyczny, spokojny, i co najważniejsze delikatny. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Andrzej Zalewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

ul. Kolejowa, Biała Podlaska
21-500 Biała Podlaska

jest najlepszym ginekologiem jakiego znam,rzeczowy,kompetentny a przy tym zabawny polecam jak towar z najwyższej półki

Biała Podlaska

Wyglądem, sposobem postępowania z pacjentem oraz efektami w leczeniu zasługuje na b dobrą opinię

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

bardzo miły, rzeczowy i kompetenty lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, ma poczucie humoru. nigdy nie czułam się niedoinformowana, mój mąż też. atmosfera podczas wizyty jest zawsze miła, dr nigdy nie był wobec mnie ani męża nieprzyjemny czy niemiły. badanie przeprowadza delikatnie i wszystko tłumaczy. wiem że można na niego liczyć. dzięki niemu donosiłam do terminu swoją córeczkę choć było bardzo duże zagrożenie porodem przedwczesnym. bardzo serdecznie go polecam

Gabinet Lekarski

21-500 Biała Podlaska

polecam serdecznie, lekarz super dzieki niemu mam na świecie swoją córeczkę....Lekarz wie c to znaczy rodzi po ludzku

lekarz Małgorzata Łukomska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Okopowa 18f lok. 36
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Łukomska jest lekarzem zdecydowanie godnym polecenia. Świetnie prowadzi ciążę. Stwierdzam że opinie negatywne o Pani Doktor piszą "lalunie" ... Bolesne badanie? To może piorkiem ma smyrac i podawać kawę i ciasteczka na wejście? Śmieszne..

Opinia dodana przez: Anna
Ginekolog położnik Biała Podlaska dr n. med. Dariusz Rapa