Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik

lekarz Małgorzata Łukomska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Okopowa 18f lok. 36
21-500 Biała Podlaska

to naprawde okropna baba, jeszcze nigdy nie spotkałam sie z takim odazajacym lekarzem!!! nic kompletnie nie potrafi ,nie zna sie na usg wiec wysla do innych lekarzy jak ma byc z ciaza dobrze to bedzie bo ona nic nie pomoze ,dostala od nas tyle kasy w ciagu kilku miesiecy ciazy a nic nie pomogla tylko wzywala na wizyty wiec jakies 1500 wyciagnela przez ciaze ,za te pieniadze to mozna w ...

Andrzej Zalewski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ul. Kolejowa, Biała Podlaska
21-500 Biała Podlaska

Lekarz najlepszy w województwie : uprzejmy,poświęcający czas na każdego pacjenta nie patrzą na zegarek że wizyta się przedłuża ,kompleksowe podejście mało spotykany człowiek w dzisiejszych czasach w pozytywnym słowa znaczeniu godny polecenia.

dr n. med. Dariusz Daniluk

Gabinet ginekologiczno położniczy, USG - doppler
Janowska76
21-500 Biała Podlaska

Pragnę dodać coś od siebie o tym lekarzu.
Otóż miałam tą przyjemność a raczej nieprzyjemność być u niego na mojej pierwszej wizycie u lekarza ginekologa.
Było to parę lat temu, ale jak sobie o tym przypominam to robi mi się niedobrze i słabo.
Cała wizyta była jedną wielką pomyłką. Miałam wtedy 19cie lat i byłam dziewicą. Nie wiedziałam jeszcze wtedy że z tego tytułu będę miała jakieś nieprzyjemności, a jednak....

lekarz Grzegorz Chołopiak

Biała Podlaska

Przemiły lekarz. Wspaniałe podejście do pacjentek. Godny zaufania, dokładny i kompetentny a przy tym bardzo uprzejmy. Z całego serca polecam.

dr Andrzej Turuk

Biała Podlaska

Pan doktor z bardzo dziwnym poczuciem humoru. Trzeba się z nim we wszystkim zgadzać, inaczej zmienia swoje podejście do pacjentki na gorsze! Z lekka yniosły, typu "co to nie on". Można nasłuchać się jakimi to lekarze są wspaniałymi osobami, wręcz "nadludźmi", ścisłą elitą, zamkniętą kastą. Niezbyt przyjemne dla nie-lekarzy. Już na początku wizyt miałam wątpliwości co do pana doktora, ale jakoś wytrzymałam. Gabinet przyjemny, schludny. Ale co z tego, jak ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Andrzej Kisiel

Gabinet Lekarski

21-500 Biała Podlaska

polecam serdecznie, lekarz super dzieki niemu mam na świecie swoją córeczkę....Lekarz wie c to znaczy rodzi po ludzku

lekarz Robert Topyłło

Przychodnia przy S.I. ELREMET
Prosta 35
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę i mogę go polecić w 100%. Dokładny wywiad oraz badanie usg ciąży. Odpowie wyczerpująco na wszelkie pytania. Zawsze z uśmiechem do pacjentki. Miły, sympatyczny, spokojny, i co najważniejsze delikatny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Kisiel