lekarz Andrzej Wnukowski

Dramat, zero zrozumienia i pomocy. Liczyłam, że konsultacja na która czekałam kilka dni mi pomoże, a wyprowadziła tylko z równowagi i zażenowanie. Bardzo nie polecam

Mam problem z kolanem i rzepką. P. doktor zbada rzetelnie, powiedział rzeczowo jaki może być problem, skierował na dalsze badania. Wszystko tak jak powinno być.

Moim głównym problem nie jest żadne schorzenie ortopedyczne ale próbując szukać najróżniejszych rozwiązań dla mojego stanu zdrowia moja noga również przekroczyła drzwi gabinetu Pana dr. Podejście, opieka, zaangażowane, a i atmosfera podczas wizyty godne najwyższych not. Z całą pewnością polecam.

Pan doktor prowadzi mnie od początku (Luxmed), kiedy to rok temu miałam stłuczkę samochodową (wjechano mi w tył auta, przez co mój odcinek szyjny wylądował z naderwanymi więzadłami). Od początku kiedy tylko weszłam do gabinetu Pana doktora, zaskoczył mnie jego uśmiech i uprzejmość, a potem profesjonalizm, cierpliwość i empatia z jaką odnosi się do pacjenta. Z moich obserwacji wynika, że przywitanie pacjenta, czyli to o czym napisałam na początku, jest takie samo do każdego z pacjentów, co we mnie budzi podziw dla jego osoby. Zbadał mnie bardzo dokładnie, po wizytach ...

Zbadał mnie bardzo dokładnie, po wizytach zawsze wiem co mam robić, czego nie robić i kiedy mam przyjść do kontroli. Niby nic, a jednak :)
Leczę się u Pana już rok i polecam wizytę u tego Pana wszystkim, którzy mają problem czy to z kręgosłupem, czy to z kończyną dolną (na resztę ortopedycznych dolegliwości nie wiem czy mogę polecić, bo na szczęście nie musiałam sprawdzać jego kompetencji w tych dziedzinach).
Pozdrawiam serdecznie, jeśli to czyta :)

Byłam na wizycie i odniosłam bardzo dobre wrażenie. Pan doktor przeprowadził dokładne badanie, zlecił potrzebne zabiegi, uzyskałam też odpowiedzi na swoje pytania. Poza tym jest bardzo uprzejmym i miłym człowiekiem.

Po pierwszej wizycie mam dobre wrażenie, lekarz wyjaśnił co mnie interesowało , dał mi zalecenia jak postępować dalej z problemem .

........................................................................................................................................................................................................................................