Najlepszy lekarz w Białej. Przynajmniej najkulturalniejszy. Ze swojskim poczuciem humoru. Stwarza bardzo dobrą, wręcz ciepłą, rodzinną atmosferę w swoim gabinecie. To jest ważne w przypadku ginekologa. W bardzo przystępny i jasny sposób tłumaczy. Ma dużo czasu dla pacjenta. Dziwię się, że został zwolniony z bialskiego szpitala. Leżałam w szpitalu. "Przerób" kobiet jest niesamowity, jak na taśmie produkcyjnej, nie wierzę, że tak dobry lekarz, który może leczyć samym optymizmem, nie znalazł tam miejsca. Polecam doktora.

Dr Zalewski jest lekarzem dobitnym, godnym polecenia i rozgłosu. Chodzę do niego już 3 lata i złego słowa nie powiem, wręcz przeciwnie. Dziękuję mu za wszystko co dla mnie zrobił podczas, gdy dr Kisiel i Topyłło nie chcieli podjąć leczenia mnie po porodzie ponieważ oczekiwali na zapłatę.

jest najlepszym ginekologiem jakiego znam,rzeczowy,kompetentny a przy tym zabawny polecam jak towar z najwyższej półki

Lekarz, któremu brak jest podejścia do pacjentek. Człowiek z brakiem kultury i szacunkiem do innych. Nie polecam

Jestem szczęśliwa,że mogłam trafić do "mojego lekarza ", tak dziś o nim mówię. Jestem wrażliwą i wymagającą pacjętką a dr spełnia moje oczekiwania - jako człowiek i lekarz. Polecam wszystkim Paniom, które poszukują przyjaznego gabinetu ginekologicznego

Najlepszy lekarz w Białej Podlaskiej!!!

Najlepszy lekarz w Białej Podlaskiej!!!

fenomenalny lekarz;) Konkretny,miły,wesoły,sympatyczny a przede wszystkim zna się na rzeczy;)

uwielbiam tego Człowieka, najwspanialszy lekarz w całej Białej

uwielbiam tego Człowieka, najwspanialszy lekarz w całej Białej

Polecam. Przesympatyczny, kompetentny, ludzki lekarz.

Polecam. Przesympatyczny, kompetentny, ludzki lekarz.

Znakomity lekarz, prawdziwy fachowiec. Na czas urlopu nie pozostawił mnie bez opieki nad ciążą- skierował do innej lekarki. Prawdziwie zainteresowany stanem zdrowia i kobiety i dzieciatka:) Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Biała Podlaska"?

lek. med.

Robert Topyłło

Przychodnia przy S.I. ELREMET
Prosta 35
21-500 Biała Podlaska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
Narutowicza 5
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Spółdzielcza 10
21-200 Parczew
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Biała Podlaska