lekarz Andrzej Zieliński

Ginekolog

3,9
3,9

Pan doktor ma zawsze tyle czasu ile trzeba, wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy i nie ignoruje żadnego problemu. Bada bardzo delikatnie. Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem Jego pacjentką od 16 lat i zawsze byłam leczona skutecznie i profesjonalnie. Bardzo polecam Pana doktora

Wspaniały specjalista. Delikatny,a zarazem dokładny.Miła aparycja i kultura,przy tym bardzo ciepły człowiek.Polecam wszystkim panią.Izabella

Niestety ale ok. roku 2005 dr. Zieliński dostał zakaz wykonywania zawodu bo z jego niedopatrzenia umarły na raka szyjki macicy dwie kobiety. Jestem córką jednej z Nich. Moja mama leczyła się u doktora Zielińskiego bardzo długo i została zapewniona, że jest osobą zdrową. W roku 2000 zmarła. Rok później zmarła druga kobieta. Sprawa została nagłośniona, historia trafiła do programu "Uwaga" ( poszukajcie reportażu w archiwum ). Po 5 latach zapadł wyrok, a Pana Andrzeja orzeknięto winnym. Miałam 6 lat gdy straciłam mamę dzięki tej "pomyłce". Ostrzegam wszystkich, historia jest prawdziwa.

uprzejmy, dokumentuje każdą wizytę, tłumaczy i opisuje każdy wynik

uprzejmy, dokumentuje każdą wizytę, tłumaczy i opisuje każdy wynik

Najlepszy ginekolog jakiego mialam. Jestem jego pacjentka juz od 10 lat. Przed kazda wizyta przeprowadza dokladny wywiad, odpowiada na kazde pytanie. Pacjentka czuje, ze jest u niego w dobrych rekach. Polecam polecam polecam, zreszta jak wszystkie kobiety w mojej rodzinie.

Uwaga niebezpieczny lekarz!Przepisal leki powodujace delirke i problemy sercowe nie zlecajac zadnych badan!!!Gdyby nie wizyta u drugiego lekarza moglo sie skonczyc tragedia!!Jest uprzejmy i to tyle z zalet:/

Bardzo dobry lekarz, bada bardzo dokładnie przy każdej wizycie. Ma wysoką kulturę osobistą. Dokładnie tłumaczy podczas badania co robi.

polecam goraco tego lekarza jest profesjonalny wzbudza zaufanie kompetentny i co tu duzo pisac bardzo zadowolona jestem

Niespodziewanie musiałam iśc do lekarza (mój był na urlopie) i polecono mi dr Zielińskiego niestety moich oczekiwań nie spełnił i jeszcze ta kwota wizyty szok. Mam o wiele lepszego lekarza i 100 zł tańszego

Profesjonalista w swoim zawodzie!Pełny komfort,zrozumiały dialog.Polecam

Profesjonalista w swoim zawodzie!Pełny komfort,zrozumiały dialog.Polecam