Filtruj terminy

Lekarze Anestezjolog Białystok

- 50
Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej
Bardzo jestem zadowolona z opieki Pana Doktora jak i zarówno pań pielęgniarek na oddziale, dostaję profesjonalną pomoc.
Sympatyczny, bardzo cierpliwy i zainteresowany dolegliwościami pacjenta. Wnikliwie podchodzi do całości stanu zdrowia pacjenta. Objaśnia tryb i czas leczenia i przewidywania co do wyleczenia. Wysoka kultura osobista, takt i dbałość o wygląd. POLECAM!
Opinia dodana przez: Henryk
Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala
Pierwszy raz w życiu poznałam tak sympatycznego i kompetentnego lekarza. Brak jest takich lekarzy. Myślę, że nie jeden lekarz powinien się uczyć zachowania i profesjonalizmu od Pana Doktora Daśko. Dziękuję Panu za to jak Pan mnie potraktował w tak trudnym dla mnie czasie. Jest Pan Wielki
rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam
W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.
Opinia dodana przez: Ilona Bogucka
Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie. Maria Popławska
Nie wystaje ani trochę swoją empatią, zyczliwością i poszanowaniem do drugiego człowieka poza obszar części lekarzy traktujących resztę społeczeństwa jak plebs. Bez wdawania się w szczegóły powiem tyle, że Pan Marek oburzony pytaniami dotyczącymi znieczulenia ogólnego. Na pytania odpowiedział pytaniem "Czy jest Pan lekarzem?" z dozą ironii. Niestety nie mogę dobrze Pana ocenić jeżeli tak traktuje Pan najbliższą rodzinę pacjenta.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Dariusz Kożuchowski

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Miałam kontakt z lekarzem i odradzam. Nie budzi szacunku. Stosunek do pacjenta przedmiotowy. Nawet nie używa słów dzień dobry i do widzenia. Nie będzie dobrym lekarzem ten, kto nie traktuje swojej pracy z pasją i nie ma empatii oraz braku szacunku do tak bardzo ciężko chorych pacjentów.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Malinowska-Zaprzałka