Filtruj terminy

Anestezjolog Białystok

lekarz Małgorzata Jarocka

Anestezjolog

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Maria

DSK

Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.
Opinia dodana przez: Ilona Bogucka

lekarz Mirosław Stempniewski

Lawendowa 77A/28
15-642 Białystok

Bardzo w porządku konkretny facet w trudnej sytuacji z koronawirusem byl ze mną w kontakcie nawet po opuszczeniu szpitala

lekarz Wojciech Nierodziński

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Sympatyczny, bardzo cierpliwy i zainteresowany dolegliwościami pacjenta. Wnikliwie podchodzi do całości stanu zdrowia pacjenta. Objaśnia tryb i czas leczenia i przewidywania co do wyleczenia. Wysoka kultura osobista, takt i dbałość o wygląd. POLECAM!
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Maciej Konopiński

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

lekarz Agnieszka Średzińska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie.
Maria Popławska

lekarz Marek Krawiel

,, Kriobank " Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej
ulica Stołeczna 4
15-879 Białystok

Nie wystaje ani trochę swoją empatią, zyczliwością i poszanowaniem do drugiego człowieka poza obszar części lekarzy traktujących resztę społeczeństwa jak plebs. Bez wdawania się w szczegóły powiem tyle, że Pan Marek oburzony pytaniami dotyczącymi znieczulenia ogólnego. Na pytania odpowiedział pytaniem "Czy jest Pan lekarzem?" z dozą ironii. Niestety nie mogę dobrze Pana ocenić jeżeli tak traktuje Pan najbliższą rodzinę pacjenta.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Dariusz Kożuchowski

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Antoniukowska 12 A/35
15-845 Białystok

Brak słów. Osoba bardzo zimna pozbawiona uczuć. Podopiecznych traktuje przedmiotowo. Rodzinie zamiast pomóc pogrąża w jeszcze większej rozpaczy.

lekarz Bożena Spławska

Ciołkowskiego 27