Anestezjolog Bielsko-Biała

lekarz Jacek, Kil

Szpital Pediatryczny
Sobieskiego 93
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.

lekarz Andrzej Daszkiewicz

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Genialny lekarz ! Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył , znieczulenie mistrzostwo świata a analgezja na najwyższym poziomie ! Jeśli musiałbym jeszcze kiedyś być operowany to chciałbym by to właśnie Pan Doktor mnie znieczulal
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wojciech Muchacki

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki
Wojska Polskiego
Bielsko-Biała

Pełen profesjonalizm zaprawiony szczerym, ludzkim podejściem.
Nawet zupełny laik po rozmowie z panem doktorem zaczyna rozumieć swoje problemy i ich przyczyny, bez zbędnego wyolbrzymiania problemu, co pozwala zdystansować się do swoich dolegliwości.
Konkretna, bardzo trafna diagnoza-od pierwszego razu.
Bardzo szeroki zakres wiedzy, pozwalający na trafny i skuteczny dobór leków.
Moim zdaniem lekarz wielkiego formatu, z powołania, który nie zatracił empatii, zawsze uprzejmy i cudownie ludzki.
Wielkie podziękowania dla pana doktora ...
Opinia dodana przez: Izabela

Joanna Wójcik

Bielsko-Biała

Co prawda trudno panią doktor polecać, bo pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Dzieci w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku i nikomu nie życzyłbym aby jego dziecko tam trafiło, ale w tych trudnych chwilach dla mnie jako matki kontakt z Nią dawał mi siłę i działał bardzo uspokajająco. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba - dzięki wspaniałej opiece całego zespołu moje dzieciątko żyje - DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wiesława Juraszek

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLFRA lek. Wiesława Juraszek
Wita Stwosza 31
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, z wielkim doświadczeniem w pracy, potrafi poświęcić bardzo dużo czasu pacjentowi. Świetny specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Witold Małyszko

Doliny Miętusiej 3/17
43-316 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, najlepszy czlowiek, sympatyczny i pomocny. Doskonale doradza, nawet jesli "problem" wykracza poza jego specjalnosc. Wspolczujacy i empatyczny doktor. Bardzo asertywny i profesjonalny. Ma niezachwiana opinie.
Opinia dodana przez: Paweł z Żywca

lekarz Marek Sobol

CORVITA
SOBIESKIEGO 89/50
Bielsko-Biała

Świetny lekarz, specjalista w swojej profesji. Zawsze pomocny, uprzejmy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szacun dla takich lekarzy.
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Ewa Chabierska

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40

Przemiła pani, godna zaufania

lekarz Małgorzata Mazij

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej

Bielsko-Biała

Znieczulenie było momentem którego najbardziej bałam się przed zabiegiem. Teraz już wiem że nie potrzebnie. A wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Tak jak powiedziała "poczuje Pani ukłucie w okolicach kręgosłupa, nie będzie ono bardziej nieprzyjemne niż to ukłucie jakie towarzyszyło przy zakładaniu wenflonu". Miała 100% rację!! Polecam zarówno Panią Anestezjolog jak również szpital w którym pracuje. 100% profesjonalizmu i fachowości!!

Anestezjolodzy w Bielsku-Białej