Anestezjolog Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog stawów

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore.
Widac ze prawdziwie chce ...

Technik elektroradiolog MRI 1 odc. kręgosłupa/głowy Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180

lekarz Jacek, Kil

Szpital Pediatryczny
Sobieskiego 93
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.

lekarz Andrzej Daszkiewicz

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Genialny lekarz ! Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył , znieczulenie mistrzostwo świata a analgezja na najwyższym poziomie ! Jeśli musiałbym jeszcze kiedyś być operowany to chciałbym by to właśnie Pan Doktor mnie znieczulal
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wojciech Muchacki

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki
Wojska Polskiego
Bielsko-Biała

Pełen profesjonalizm zaprawiony szczerym, ludzkim podejściem.
Nawet zupełny laik po rozmowie z panem doktorem zaczyna rozumieć swoje problemy i ich przyczyny, bez zbędnego wyolbrzymiania problemu, co pozwala zdystansować się do swoich dolegliwości.
Konkretna, bardzo trafna diagnoza-od pierwszego razu.
Bardzo szeroki zakres wiedzy, pozwalający na trafny i skuteczny dobór leków.
Moim zdaniem lekarz wielkiego formatu, z powołania, który nie zatracił empatii, zawsze uprzejmy i cudownie ludzki.
Wielkie podziękowania dla pana doktora ...
Opinia dodana przez: Izabela

Joanna Wójcik

Bielsko-Biała

Co prawda trudno panią doktor polecać, bo pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Dzieci w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku i nikomu nie życzyłbym aby jego dziecko tam trafiło, ale w tych trudnych chwilach dla mnie jako matki kontakt z Nią dawał mi siłę i działał bardzo uspokajająco. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba - dzięki wspaniałej opiece całego zespołu moje dzieciątko żyje - DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR

lekarz Witold Małyszko

Doliny Miętusiej 3/17
43-316 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, najlepszy czlowiek, sympatyczny i pomocny. Doskonale doradza, nawet jesli "problem" wykracza poza jego specjalnosc. Wspolczujacy i empatyczny doktor. Bardzo asertywny i profesjonalny. Ma niezachwiana opinie.
Opinia dodana przez: Paweł z Żywca

lekarz Marek Sobol

CORVITA
SOBIESKIEGO 89/50
Bielsko-Biała

Świetny lekarz, specjalista w swojej profesji. Zawsze pomocny, uprzejmy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szacun dla takich lekarzy.
Opinia dodana przez: piotr

Anestezjolog, Pediatra

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Najwspanialszy lekarz, z jakim miałam do czynienia w życiu. Uratowała moje dziecko, nie czekała biernie na rozwój wypadków tylko działała, zleciła wszystkie potrzebne badania. Pani doktor zawdzięczam to, że moja Agatka odzyskała przytomność i wróciła do rzeczywistego świata bez ubytków. Ponadto swoim zachowaniem potrafiła rodziców trzymać w pionie, informowała o sytuacji nie ukrywając niczego, ale czyniła to w taki sposób, że nie traciliśmy nadziei, iż wszystko dobrze się zakończy. Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Małgorzata Mazij

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej

Bielsko-Biała

Znieczulenie było momentem którego najbardziej bałam się przed zabiegiem. Teraz już wiem że nie potrzebnie. A wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Tak jak powiedziała "poczuje Pani ukłucie w okolicach kręgosłupa, nie będzie ono bardziej nieprzyjemne niż to ukłucie jakie towarzyszyło przy zakładaniu wenflonu". Miała 100% rację!! Polecam zarówno Panią Anestezjolog jak również szpital w którym pracuje. 100% profesjonalizmu i fachowości!!

Katarzyna Gazurek

Hospicjum Św. Kamila

43–300 Bielsko-Biała

jak Pani leczy ludzi? zgodnie z medycyną czy religią? DEKLARACJA WIARY
Lekarzy katolickich i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej
Nam – lekarzom – powierzono strzec życie ludzkie od jego początku…
1. WIERZĘ w jednego Boga, Pana Wszechświata, który stworzył mężczyznę i niewiastę na obraz swój.
2. UZNAJĘ, iż ciało ludzkie i życie, będąc darem Boga, jest święte i nietykalne
Opinia dodana przez: Jerzy