Anestezjolog Bydgoszcz

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Wyśmienita specjalistka, godna polecenia. Każda wizyta sprawia, ze czuję się bezpieczna pod opieką tak dobrego lekarza. We wszystkich kategoriach opinii mogę z przyjemnością wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Opinia dodana przez: ewa

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Autentycznie zajmuje sie pacjentami. Jest bardzo dobrze przygotyowana zawodowo. Podczas skomplikowanych operacjii kardiochirurgicznych można Jej zaufać. Polecam tego wybitnego specjalistę. To Ona prowadziła jako anastezjolog, moją ciężką operację tętniaka aorty. W okresie pooperacyjnym nadal prowadziła leczenie.

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

lekarz Jacek Urbanowicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

wspaniały lekarz, otaczający pacjenta wielką troską, profesjonalizm, kultura osobista, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

Bydgoszcz

mily i zdolny lekarz,budzi zaufanie,bardzo konsekwentny w opiniowaniu choroby,wszechmiar godny polecenia

Bydgoszcz

Dobry anestezjolog. Wybudził mnie a nikomu dotychczas się to nie udało

Brodzińskiego 5/66
85-134 Bydgoszcz

bardzo nieuprzejma. Chyba trafiłem na gorszy dzień tej Pani ( mam taką nadzieje ) . Dzwoniłem tysiące razy , gdy w końcu odebrała telefon była zła, że tyle razy próbowałem się skontaktować. Jakiś paradoks. Generalnie odradzam kontakty z ta Panią.
Opinia dodana przez: pacjent

SU nr 1 im. Jurasza

Bydgoszcz

Tragedia, pani po przejściach z zaburzeniami emocjonalnymi

Kromera 6/83
85-792 Bydgoszcz

Co duzo pisac spi na dyzurze ogolnie nie potrafi rozmawiac z rodzina pacjenta!! Jak dla mnie gorzej byc nie moze lekarz ktory przrkazal mi e inny dzien stan pacjenta byl czlowiekiem a ten lekarz to brak slow

Opinia dodana przez: On

Żmudzka 13/30