Anestezjolog Bydgoszcz

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Wyśmienita specjalistka, godna polecenia. Każda wizyta sprawia, ze czuję się bezpieczna pod opieką tak dobrego lekarza. We wszystkich kategoriach opinii mogę z przyjemnością wypowiedzieć się w samych superlatywach.

Opinia dodana przez: ewa

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Autentycznie zajmuje sie pacjentami. Jest bardzo dobrze przygotyowana zawodowo. Podczas skomplikowanych operacjii kardiochirurgicznych można Jej zaufać. Polecam tego wybitnego specjalistę. To Ona prowadziła jako anastezjolog, moją ciężką operację tętniaka aorty. W okresie pooperacyjnym nadal prowadziła leczenie.

lekarz Jacek Urbanowicz

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

Trafiłam tu przypadkiem i jak milo, że mam okazję podziękować, chociaż minęło 13 lat od śmierci mojego męża. Dziękuję więc po latach, za profesjonalizm, pomoc, wyrozumiałość i poświęcony czas. Dziękuję

Z wyrazami szacunku
Anna Kociszewska

Z wyrazami szacunku
Anna Kociszewska

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Oj żeby kazdy tak traktował pacjentów

Bydgoszcz

mily i zdolny lekarz,budzi zaufanie,bardzo konsekwentny w opiniowaniu choroby,wszechmiar godny polecenia

Dobry anestezjolog. Wybudził mnie a nikomu dotychczas się to nie udało

Dobry anestezjolog. Wybudził mnie a nikomu dotychczas się to nie udało

Brodzińskiego 5/66
85-134 Bydgoszcz

bardzo nieuprzejma. Chyba trafiłem na gorszy dzień tej Pani ( mam taką nadzieje ) . Dzwoniłem tysiące razy , gdy w końcu odebrała telefon była zła, że tyle razy próbowałem się skontaktować. Jakiś paradoks. Generalnie odradzam kontakty z ta Panią.

Opinia dodana przez: pacjent

SU nr 1 im. Jurasza

Tragedia, pani po przejściach z zaburzeniami emocjonalnymi

Tragedia, pani po przejściach z zaburzeniami emocjonalnymi

Kromera 6/83
85-792 Bydgoszcz

Co duzo pisac spi na dyzurze ogolnie nie potrafi rozmawiac z rodzina pacjenta!! Jak dla mnie gorzej byc nie moze lekarz ktory przrkazal mi e inny dzien stan pacjenta byl czlowiekiem a ten lekarz to brak slow

Opinia dodana przez: On

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza