Anestezjolog Gdańsk

- 124 lekarzy

Gabinet
Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.
Opinia dodana przez: Anonim

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała, kompetentna, pełna uważności i empatii. Dziekuję Pani Doktor za to, że wprowadziła mnie w stan poczucia pełnego bezpieczeństwa w czasie neurochirurgicznego zabiegu.
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet Lekarski

80-177 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski
+3 więcej

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję.

Ola P
Opinia dodana przez: Ola

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu
Opinia dodana przez: Anonim

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kucharski

80-462 Gdańsk

Średnia ocen: 2,0/5
skandal ten człowiek to SIKSA.Trakuje pacjentów jak przedmioty
pozdroweinia Zdzisław
p.s.fajna fotka na fejsie
Opinia dodana przez: Anonim

KOR ACK

Gdańsk

Średnia ocen: 1,3/5
Klasyczny przykład, czego brakuje lekarzowi w kontaktach z pacjentem i rodziną - poszanowania i delikatności. Można się silić na zrozumienie ciężkich warunków pracy na KOR, ale niesmak pozostaje.
Niepokojący wpis na karcie pobytu "włączono durogesic", podczas gdy plaster był naklejony 2 dni przed pobytem na sali obserwacyjnej i żaden nowy się nie pojawił.
Opinia dodana przez: t kijewski
+1 więcej

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Średnia ocen: 1,0/5
Pani doktor (?) zakładała mężowi wkócie centralne przez 45 minut (normalnie trwa ok.5 min) ..3 nieudane próby, dopiero za 4 razem się udało..rzeźnik a nie lekarz..zadawać tak ogromny ból pacjentowi, który walczy z ciężką chorobą..poprostu nieludzkie!
Opinia dodana przez: Monika

Lek.med.piotr Holewka Anestezjolog

80-835 Gdańsk

Średnia ocen: 0,0/5
Dlaczego nie ma oceny 0? Właśnie taką notę chciałam dać panu Holewce po traumie jaką przeszłam po znieczuleniu podczas cc, kiedy na rzywca musieli ciąć mnie bo dr holewka nie raczył sprawdzić czy jestem znieczulona a nie byłam i czułam każde cięcie skalpelem!!!rozciąganie rany!!!! i zero reakcji anastezjologa Holewki !!!!!!!!! dopiero po interwencji lekarza ginekologa,bo ospały dr. holewka nie wiedział co robić, dostałam narkozę!!!!!!!!!! tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!! cały czas!!!!!!!!!!!! a ...
Opinia dodana przez: Anonim

Anestezjolodzy w GdańskuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat