Anestezjolog Gdańsk

lekarz Beata Ejsmont

Gdańsk

Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu

dr n. med. Marek Suchorzewski

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17

Gdańsk

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Krzysztof Krysiak

Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.

Beata Szopa

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

12 dni temu byłam operowana w szpitalu.Pani Doktor przygotowywała mnie do narkozy.
Wszystko rzeczowo przedstawiła,kiedy miałam prywatne dylematy zabrała mnie do
pokoju obok i ze mną rozmawiała.Dziękuję Pani Doktor za Pani empatię.Mimo bardzo
trudnego zawodu i codziennie oglądanie ludzkich nieszczęść była Pani dla mnie jak
balsam na moją skołataną duszę.
Dziękuję

Wdzięczna Pacjentka M.S

Marcin Kucharski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kucharski

80-462 Gdańsk

skandal ten człowiek to SIKSA.Trakuje pacjentów jak przedmioty
pozdroweinia Zdzisław
p.s.fajna fotka na fejsie

lekarz Jerzy Węgielnik

KOR ACK

Gdańsk

Klasyczny przykład, czego brakuje lekarzowi w kontaktach z pacjentem i rodziną - poszanowania i delikatności. Można się silić na zrozumienie ciężkich warunków pracy na KOR, ale niesmak pozostaje.
Niepokojący wpis na karcie pobytu "włączono durogesic", podczas gdy plaster był naklejony 2 dni przed pobytem na sali obserwacyjnej i żaden nowy się nie pojawił.
Opinia dodana przez: t kijewski

Henryk Narloch

Gabinet Lekarski

80-177 Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski

Dorota Smolińska

Gdańsk

PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

lekarz Dorota Filarska

Radioterapeuta, Anestezjolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Pani Dr Dorota Filarska to bardzo kompetentna, profesjonalna i kulturalna lekarz,w mojej ocenie zasługuje na wysokie uznanie i polecenie
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Maria Gierszewska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo nieprzyjemna osoba... Albo tylko trafiłem na gorszy dzień i chciała się na kimś wyżyć.

Omijać
Opinia dodana przez: Michal