Anestezjolog Gdynia

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Byłem u p. Dr. po raz pierwszy. Wystarczyła jedna wizyta aby zostać dokładnie przebadany .Pani doktor spokojnie i fachowo wytłumaczyła mi jakie objawy u mnie występują. Nie irytowało Ją moje dopytywanie. Przepisała stosowne szkła.Wizyta ta bardzo mnie uspokoiła i wiem że to będzie "mój" Lekarz okulista na lata! Dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: EDMUND

Hospicjum im.św.Wawrzyńca
Gdynia Oksywie, ul.Dickmana 6
Gdynia

Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję.

Ola P

Ola P

Opinia dodana przez: Ola

mgr Witold Rzyman

Pulmonolog, Anestezjolog

Gdynia

To jest mily oszut, kretacz, naciagagacz, lapowkarz, uwazajcie na niego !!!

To jest mily oszut, kretacz, naciagagacz, lapowkarz, uwazajcie na niego !!!

lekarz Małgorzata Walicka-Piotrowska

Pediatra, Lekarz medycyny ratunkowej

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

Bardzo nieuprzejma i arogancka, była bardzo oburzona po przyjeździe do pacjenta. Od tego ratownicy są żeby reagować a nie marudzić, że nie ma po co przyjeżdżać. Człowiek to nie śmieć i trzeba reagować.

Narutowicza Gabriela 7
81-436 Gdynia

U doktora była moja 70letnia Mama. Chora przewlekle na serce, chorobę ciśnieniową, po 2 rzutach wrzodów żołądka, założonych stentach, z zaawansowaną skoliozą. Po 4 latach nieprzerwanego bólu niełagodzonego tramalem, po przeleczeniu wszystkiego co dało się wyleczyć i uregulować, mama jest zmęczona bólem i brakiem snu. Poradnia bólu miała przynieść jej ulgę. Pan Doktor Kulesza poświęcił temu złożonemu przypadkowi całe 10 minut. Nie zapytał o brane leki, wagę mojej wychudzonej mamy ani o leczone aktualnie choroby. Nie zlecił żadnych badań. Nie przeczytał przyniesionych wyników laboratoryjnych. Nie wyjaśnił Mamie, co jego zdaniem jest źródłem bólu. Nie powiedział, jakie leczenie proponuje i jaki widzi jego przebieg i cel. Nacisnął mamie plecy, nacisnął brzuch, zobaczył, że faktycznie boli; i burcząc półzdaniami jak do świni - bo do psa zapewne artykułuje się jakby był człowiekiem - zapisał dwa leki. Leki weszły w interakcję w lekami przyjmowanymi przewlekle, a są to: i leki kariologiczne i naczyniowe i neurologiczne i środek przeciwlękowy od psychiatry - o czym doktor nie wiedział, bo jego ograniczona wiedza i słaba umiejętność komunikacji z pacjentem uniemożliwiły mu pozyskanie tej wiedzy. Zamiast oczekiwanej przespanej nocy , Mama doczekała stanu bezpośredniego zagrożenia życia z pogotowiem jako atrakcją.
Co ciekawe, w godzinach pracy na nfz, pan doktor po mojej mamie miał pacjentkę prywatną. Ciekawe, czy za pieniądze Pan doktor wykonuje swoją pracę uczciwie, zgodnie ze sztuką i troską wobec drugiego człowieka, nie stwarzając zagrożenia życia? Może uczciwiej by było zrezygnować z pracy na nfz i otworzyć gabinet prywatny?

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Mirosław Ciechanowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Szpital Miejski w Gdyni

Gdynia

Lekarz, który nie potrafi wypisać poprawnie recepty - dopiero po 3 poprawce mogłem wykupić lek w Aptece. Chora na epilepsję, niepełnosprawna umysłowo dziewczyna po ciężkim ataku czekała e Szpitalu ponad godzinę na wypisanie recepty (najpierw w Szpitalu miejskim przeczekała 5 godzin na "werdykt" neurologa). Rozumiem że Pan Doktor miał w tym czasie pełne ręce roboty ale wypisanie recepty trwa chwilę... a jeśli nie jest pewny dawek leków, opakowań w jakich występuje oraz tego że dany lek musi mieć oddzielną receptę to proponuję oddać wypisywanie recept w ręce bardziej kompetentnych osób. Wielki zawód.

Opinia dodana przez: TomaszN tomasz.naspinski

Jantarowa 76/7