Filtruj terminy

Anestezjolog Grajewo

Szpital Ogólny

Grajewo

Poznałam doktora w czasie pobytu męża na intensywnej terapii w Grajewie. Ma tam dyżury. Wytłumaczył mi i całej mojej rodzinie na czym polega choroba męża. Był jedynym lekarzem którego zrozumiałam a z wieloma wtedy rozmawiałam. jedyny potraktował mnie z kulturą, rozmawiał w pokoju i poprosił zebym usiadła i odpowiadał cierpliwie na wszyskie moje pytania bez nerwów jak inni. dziękuję.

Wiktorowo 73/2
19-200 Grajewo

Lekarz o wysokiej skuteczności,bardzo dobry diagnosta..Profesjonalistka pracuje z dużą skutecznością.Podejmuje trafne i szybkie decyzje.

Anestezjolodzy w mieście Grajewo