Anestezjolog Kraków

lek. med. Robert Walkiewicz

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

W październiku 2012 roku Pan dr Robert Walkiewicz podjął się znieczulenia mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiat) lat, w trakcie udanej operacji na prostacie techniką PVP, przeprowadzonej przez Pana dra Sławomira Mrozickiego. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją u Pana dra Roberta Walkiewicza. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Nie byłoby tej operacji gdyby Pan dr Robert ...

lekarz Tomasz Langie

Kraków

Unikam internetu i opinii których nie można wypowiedzieć w oczy jednakże postawa Pana Doktora sprawia że mam wewnętrzną potrzebę podziękowania w taki oto sposób.
Panie Doktorze nigdy nie zapomnę tego co pan dla mnie zrobił,cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem ale pan ją odczarował.
Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu.
I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna.
Szczęśliwa Mama Majci i ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Przeklasa-Muszyńska

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Ta pani zasługuje na najgorszą opinię. To, że nie jest żadnym lekarzem specjalistą, to nie zwalnia jej z obowiązku dbania o zdrowie pacjenta i ochronę jego życia. Przepisała mi jakieś trujące tabletki, po których o mało co nie straciłem życia. Ledwo z tego wyszedłem, dzięki pomocy osoby, która zna się na urazach. Jak się okazało p. Muszyńska takie same tabletki przepisuje wszystkim pacjentom, bez względu na choroby jakie posiadają. Gdy ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Kazimiera Solińska

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14

Opieka całonocna w Gdowie. Trafiłam do przychodni z objawami przeziębienia. Nie chciałam aby choroba się pogłębiała i nie chciałam zażywać byle co na własną rękę. Chciałam aby lekarz przebadał mnie dokładnie, między innymi osłuchowo
(ponieważ bolało mnie w piersiach).Pierwsze pytanie Pani doktor " Nazwisko" a potem zdanie " Pani też tu miała najbliżej?" z ironią w głosie i kiwaniem głowy. Potem "co się dzieje" i nastąpiło badanie: zmierzenie gorączki ...

Tatiana Bartoszewska

Kraków

Jest to bardzo serdeczna osoba otwarta na ludzi i ich problemy. Stara się im pomagać z całego serca i dba o swoich pacjentów.

dr Tomasz Berski

Kraków

Super lekarz,sympatyczny, uśmiechnięty, wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Do tego z dużym poczuciem humoru :-)
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Bogusław Sikora

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

DR SIKORA JEST ŚWIETNYM LEKARZEM O NIESAMOWITEJ WIEDZY, NIESPOTYKANIE GENIALNYM PODEJŚCIEM PSYCHOLOGICZNYM DO PACJENTA. LEKARZ WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ KULTURĄ, INTELIGENCJĄ, OGROMNĄ EMPATIĄ,ZAINTERESOWANIEM NIE TYLKO PACJENTEM ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEKIEM.CUDOWNY LEKARZ I BARDZO PRZYSTOJNY MĘŻCZYZNA.POLECAM KAŻDEMU.

lekarz Agnieszka Marcinowska-Kaliszczak

Filipowicza 8/10

Zdecydowanie polecam Panią doktor Agnieszkę Marcinowską-Kaliszczak. Super profesjonalne podejście do pacjenta. Obecnie przyjmuje w prywatnej praktyce zajmującej się bólami kręgosłupa. Adres mailowy: rugpoli.pl
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Elżbieta Gogol-Mykietyn

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

Lekarz z poswiecenia.ogromna fachowosc .w swoja prace wklada nie tylko wielkie umiejetnosci ale takze cale serce.ta opinia jest szczera i tylko w ten sposob moge podziekowac za wspaniala opieke medyczna dla p.dr gogol-mykietyn.polecam wszystkim potrzebujacym dobrej opieki medycznej. Dziekuje.
Opinia dodana przez: malgorzata

lekarz Waldemar Walicki

ulica Lelewela 11/8

Życzliwy , otwarty, z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta. Wyjątkowo przyjazna atmosfera w czasie operacji jak i leczenia dodająca pewności siebie. Niesamowita wiedza i fachowość dr Waldemara Walickiego pozwoliły mi bardzo szybko i sprawnie dojść do sprawności po operacji Dupujtrena .

Serdecznie dziękuję
Kazimierz Jeziorski