Anestezjolog Kraków

- 165 lekarzy

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Jest to bardzo serdeczna osoba otwarta na ludzi i ich problemy. Stara się im pomagać z całego serca i dba o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz,sympatyczny, uśmiechnięty, wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Do tego z dużym poczuciem humoru :-)
Opinia dodana przez: Anna
+2 więcej

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Super Pani Doktor. Polecam gorąco polecam przesympatyczna i konkretna. ja miałam z nia kontakt w szpitalu Uniwersyteckim w Poradni Leczenia bólu
Opinia dodana przez: marta

Gabinet
ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Anestezjolog z bogatym doświadczeniem i wzorowym indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonały kontakt. Doktor dobiera znieczulenie po długich konsultacjach i badaniach. Miałem wykonywane znieczulenie podpajęczynówkowe, podczas operacji nie odczuwałem żadnego bólu. Leczyłem się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie).
Dziękuję z całego serca za opiekę i przegotowanie do operacji. Polecam i życzę wszystkim takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz
+3 więcej

Gabinet
Filipowicza 8/10
30-611 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam Panią doktor Agnieszkę Marcinowską-Kaliszczak. Super profesjonalne podejście do pacjenta. Obecnie przyjmuje w prywatnej praktyce zajmującej się bólami kręgosłupa. Adres mailowy: rugpoli.pl
Opinia dodana przez: Marcin
+2 więcej

Gabinet
ulica Lelewela 11/8
30-108 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Życzliwy , otwarty, z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta. Wyjątkowo przyjazna atmosfera w czasie operacji jak i leczenia dodająca pewności siebie. Niesamowita wiedza i fachowość dr Waldemara Walickiego pozwoliły mi bardzo szybko i sprawnie dojść do sprawności po operacji Dupujtrena .

Serdecznie dziękuję
Kazimierz Jeziorski
Opinia dodana przez: Jeziorski Kazimierz
+1 więcej

Gabinet
ul. Obozowa 68/24
30-383 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentny lekarz. Przyjechał na wizytę domową, w ramach enelmedu. Na podstawie wyników badań, które zrobiliśmy córce oraz po dokładnym zbadaniu, postawił diagnozę, przepisał leki i wytłumaczył dawkowanie. Bardzo cierpliwy i uprzejmy. Córka 12- letnia obawiała się badania przez lekarza- mężczyznę, jednak lekarz stworzył bardzo przyjazną atmosferę, dzięki czemu badanie nie było stresujące.
Opinia dodana przez: Ewa
+4 więcej

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Mialam przyjemnosc byc znieczulana przez Pana Doktora.Rzeczowe podejscie podczas wizyty przed zabiegiem,staranny wywiad,komfort podczas wprowadzenia do znieczulenia,a opeieka pozabiegowa anielska.Malo kto z operowanych pacjetow docenia tego,kto odejmuje nam swiadomosc doswiadczanego bolu,zwykle laury odbieraja operatorzy.Ja, procz zachwytu nad samym zabiegiem,wyrazam tez wdziecznosc za niezwykle profesjonalna opieke pooperacyjna.Pomogl mi komfortowo przetrwac najtrudniejsze godzinny po operacji.Rewelacyjnie ustawione leki.Dziekuje,Panie Doktorze:)
Opinia dodana przez: Agnieszka Daniels
+1 więcej

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z poswiecenia.ogromna fachowosc .w swoja prace wklada nie tylko wielkie umiejetnosci ale takze cale serce.ta opinia jest szczera i tylko w ten sposob moge podziekowac za wspaniala opieke medyczna dla p.dr gogol-mykietyn.polecam wszystkim potrzebujacym dobrej opieki medycznej. Dziekuje.
Opinia dodana przez: malgorzata

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Anioł a nie lekarz. Sympatyczny, konkretny, przystojny po prostu cudowny pan doktor bardzo gorąco polecam ja miałam z dr przyjemność się poznać w Szpitalu Uniwersyteckim ale już tu nie pracuje (szkoda)
Opinia dodana przez: marta

Anestezjolodzy w KrakowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat