Anestezjolog Kraków

Kraków

Jest to bardzo serdeczna osoba otwarta na ludzi i ich problemy. Stara się im pomagać z całego serca i dba o swoich pacjentów.

Kraków

Super lekarz,sympatyczny, uśmiechnięty, wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Do tego z dużym poczuciem humoru :-)

Opinia dodana przez: Anna

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Super Pani Doktor. Polecam gorąco polecam przesympatyczna i konkretna. ja miałam z nia kontakt w szpitalu Uniwersyteckim w Poradni Leczenia bólu

Opinia dodana przez: marta

ulica Garncarska 1

Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Anestezjolog z bogatym doświadczeniem i wzorowym indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonały kontakt. Doktor dobiera znieczulenie po długich konsultacjach i badaniach. Miałem wykonywane znieczulenie podpajęczynówkowe, podczas operacji nie odczuwałem żadnego bólu. Leczyłem się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie).
Dziękuję z całego serca za opiekę i przegotowanie do operacji. Polecam i życzę wszystkim takich lekarzy.

Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Opinia dodana przez: Tomasz

Filipowicza 8/10

Zdecydowanie polecam Panią doktor Agnieszkę Marcinowską-Kaliszczak. Super profesjonalne podejście do pacjenta. Obecnie przyjmuje w prywatnej praktyce zajmującej się bólami kręgosłupa. Adres mailowy: rugpoli.pl

Opinia dodana przez: Marcin

ulica Lelewela 11/8

Życzliwy , otwarty, z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta. Wyjątkowo przyjazna atmosfera w czasie operacji jak i leczenia dodająca pewności siebie. Niesamowita wiedza i fachowość dr Waldemara Walickiego pozwoliły mi bardzo szybko i sprawnie dojść do sprawności po operacji Dupujtrena .

Serdecznie dziękuję
Kazimierz Jeziorski

Serdecznie dziękuję
Kazimierz Jeziorski

Opinia dodana przez: Jeziorski Kazimierz

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Mialam przyjemnosc byc znieczulana przez Pana Doktora.Rzeczowe podejscie podczas wizyty przed zabiegiem,staranny wywiad,komfort podczas wprowadzenia do znieczulenia,a opeieka pozabiegowa anielska.Malo kto z operowanych pacjetow docenia tego,kto odejmuje nam swiadomosc doswiadczanego bolu,zwykle laury odbieraja operatorzy.Ja, procz zachwytu nad samym zabiegiem,wyrazam tez wdziecznosc za niezwykle profesjonalna opieke pooperacyjna.Pomogl mi komfortowo przetrwac najtrudniejsze godzinny po operacji.Rewelacyjnie ustawione leki.Dziekuje,Panie Doktorze:)

Opinia dodana przez: Agnieszka Daniels

ul. Obozowa 68/24

Bardzo kompetentny lekarz. Przyjechał na wizytę domową, w ramach enelmedu. Na podstawie wyników badań, które zrobiliśmy córce oraz po dokładnym zbadaniu, postawił diagnozę, przepisał leki i wytłumaczył dawkowanie. Bardzo cierpliwy i uprzejmy. Córka 12- letnia obawiała się badania przez lekarza- mężczyznę, jednak lekarz stworzył bardzo przyjazną atmosferę, dzięki czemu badanie nie było stresujące.

Opinia dodana przez: Ewa

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

Lekarz z poswiecenia.ogromna fachowosc .w swoja prace wklada nie tylko wielkie umiejetnosci ale takze cale serce.ta opinia jest szczera i tylko w ten sposob moge podziekowac za wspaniala opieke medyczna dla p.dr gogol-mykietyn.polecam wszystkim potrzebujacym dobrej opieki medycznej. Dziekuje.

Opinia dodana przez: malgorzata

Kraków

Anioł a nie lekarz. Sympatyczny, konkretny, przystojny po prostu cudowny pan doktor bardzo gorąco polecam ja miałam z dr przyjemność się poznać w Szpitalu Uniwersyteckim ale już tu nie pracuje (szkoda)

Opinia dodana przez: marta

Anestezjolodzy w mieście Kraków