Anestezjolog

Anestezjolog Włocławek lekarz Dominik Daszuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany choroba i samym pacjentem, widać że chce pomóc. Takich lekarzy jak Pan Dominik jest niestety malo.... Ogromna wiedza i pasja do tego co robi. Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Xxx
Anestezjolog Warszawa dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Anestezjolog

wizyta już od 150

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.

Opinia dodana przez: JMB

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

Nowa Sól

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: Ewelina

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca.
M.

M.

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Lekarz bardzo dobry polecam każdemu:-)przed zabiegiem na staw skokowy bardzo się denerwowałam ale gdy przyszedł pan anestezjolog porozmawiał ze mną szczerze podniósł na duchu naprawę bardzo miły i sympatyczny powiedział wszystko o znieczuleniu pożartował i już wiedziałam że jesteś pod dobrymi rękami moja mama te była bardzo zadowolona bo ja mam dopiero piętnaście lat więc taki lekarz który miał ze mną dobry kontakt to coś naprawdę miłego wiedziałam że nie mam się już czego bać ;-) klinika sportu w żorach jest najlepszą klinika jaką znam a najlepszym. Chirurgiem ortopedą traumatologiem jest dr.Mariusz Smolik a anestezjologiem dr. Marek Zuber naprawdę polecam mile profesjonalne podejście. Pierwszy raz trafiłam na tak celnych lekarzy dzięki nim moja noga została uratowana :-)

Opinia dodana przez: krysia

Gdańsk

Pani doktor to naprawdę złota kobieta obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Pani doktor to naprawdę złota kobieta obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.

Opinia dodana przez: Andrzej -(

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach!
Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza!
Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem!
Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza!
Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem!
Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Lublin

Polecam w 100% tego wspaniałego lekarza! Bardzo fachowy, kompetentny, rzeczowy, miły człowiek. Od pierwszego kontaktu z lekarzem czuć że ma się do czynienia z profesjonalistą który wykonuje swój zawód z powołania :) Pan dr usypiał naszego synka do zabiegu w Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Zrobił wszytko aby dziecku zaoszczędzić stresu i bólu. A nam rodzicom udzielał dokładnych informacji. Po zabiegu co chwila do nas zaglądał i sprawdzał czy wszytko ok :) POLECAMY i jeszcze raz Ślicznie dziękujemy :)Karolina i Jarosław z Kubusiem - Żyrardów

Opinia dodana przez: szyszolki szyszolki