Lekarze Anestezjolog

Jedyny lekarz, który zaczął badać mnie kompleksowo. Dzięki Pani Doktor pracuję, prowadzę normalne życie, na które wcześniej nie pozwalał mi ból. Jest to lekarz uczący innych lekarzy jak pomagać pacjentom z bólem, jak ich diagnozować i prowadzić leczenie. Pani Doktor pracuje w Poradni Leczenia Bólu. Kompetentny, świetny specjalista. Polecam Jarek M.

lekarz Jacek Mocarski

Żywnego Wojciecha 16/11
02-701 Warszawa

Zgłosiłam się do dr Mocarskiego po wizytach u wielu specjalistów, ortopedów, neurologów itd. Nikt nie potrafił mi pomóc, miałam silne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały mi chodzenie więcej niż kilkanaście kroków. Doktor zaproponował mi blokadę wewnątrzoponową. Trochę się obawiałam, w końcu to zabieg, jednak zdecydowałam się. Po kilku dniach moje dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Wiem, że nigdy nie będzie idealnie, mam za duże zmiany w kręgosłupie ale dziś mogę normalnie chodzić. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ryszard Łuszpaj

al. Lipowa 6
Głogówek

Pan doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, kieruje się dobrem pacjenta, któremu poświęca duzo czasu i uwagi.

dr Aleksandra Karoń-Gutowska

Szpital Specjalistyczny
Dąbrowa Górnicza, Szpitalna 13
41-300 Ogrodzieniec

Lekarz z powołania,bardzo mądra i uprzejma kobieta, jasno wytłumaczyła rodzinie rokowania i stan chorego.
Opinia dodana przez: ja
bardzo sympatyczna pani doktor znieczulała mnie do zabiegu neurochirurgicznego bardzo kopetentna i zainteresowana zdrowiem równie po zabiegu
Pani doktor jest bardzo inteligentną,kompetentną,życzliwą i bardzo ciepłą osobą

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

lekarz Krzysztof Busler

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Pan doktor bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy, jestem bardzo zadowolona z zabiegu mezoterapii, na pewno powtórzę.. Szczerze polecam. Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Wojcieszak

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Byłam pacjentką ŚCO i miałam przyjemność spotkać Panią doktor na oddziale. Jestem bardzo miłe zaskoczona, że są jeszcze tak empatyczni i wspaniali lekarze jak Pani anestezjolog. Nadmienię, że był to mój czwarty kontakt z lekarzem o tej specjalizacji. Jest miłą, sympatyczną oddaną pacjentowi lekarką. Dziękuję. 💓💐
Opinia dodana przez: Marta Gubała
Bardzo dobry lekarz pomógł mi w przewlekłym bólu kręgosłupa z którym nikt inny nie dawał rady oraz skierował na akupunkture
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Grzegorz Urbanek

ul. 3 Maja
62-200 Gniezno

Doktor Urbanek jest lekarzem bardzo dobry i polecamy go wszystkim
Super lekarz,sympatyczny, uśmiechnięty, wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Do tego z dużym poczuciem humoru :-)
Opinia dodana przez: Anna
Jest to bardzo serdeczna osoba otwarta na ludzi i ich problemy. Stara się im pomagać z całego serca i dba o swoich pacjentów.

dr n. med. Ewa Choromańska

Anestezjolog, Internista

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do ...
Pan Doktor Stanisław Aptacy to świetny specjalista, mądry i doświadczony fachowiec, wzbudzający zaufanie, potrafiący dodać otuchy w trudnych chwilach. Dziękuję, Panie Doktorze! Anna W. z Ostrołęki

Krzysztof Mikulski

CLUW
Szczecin

polecam, skromny i fachwiec na maxa,umie wspolpracowac z pacjentem,mozna mu zaufac ze sie obudzisz......

lekarz Małgorzata Hejda-Potasz

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Ta przesympatyczna lekarka dwukrotnie usypiała mnie do operacji w szpitalu Górka. To naprawdę świetny fachowiec w tym co robi, pewna swego, procedury ma opanowane w sposób mistrzowski. Fajna dla dzieci i dorosłych. Blok operacyjny pod jej rządami pracuje naprawdę solidnie. Myślę, że może być świetnym reanimatorem, sądząc po jej zachowaniu, spokoju i zdecydowaniu w działaniu. Bardzo przyjazna dla rodziny pacjenta, potrafi naprawdę uspokoić zarówno przerażone dziecko, jak i równie roztrzęsionych ...

Michał Domagała

Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach - Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Kielce

Pan Doktor uratował Moja Babcie. Można powiedzieć, że przedłużył jej życie, tak długo jak tylko mógł. Nie znam lepszego lekarza, o tak dobrym sercu i tak dużym zaangażowaniu. Babcia traktowała Pana jak syna, pełna wdzięczności za wszystko. Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za te lata opieki i wsparcie po Jej odejściu. Mam nadzieje, ze będę mogła jeszcze Panu za wszystko podziękować osobiscie, tak jak prosila Babcia.
Opinia dodana przez: Patrycja