Anestezjolog Poznań

dr n. med. Piotr Bruszewski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna
Grunwaldzka 38a/7
60-789 Poznań

Do dr chodzę od ponad 7 lat. Dzięki jego opiece ponad 5 lat termu urodziłam zdrową i cudowną córeczkę. Podczas ciąży co miesią kontrolował mój stan, a kiedy uznał, że muszę zwolnić tryb życia zalecił odpoczynek. Ponadto to chyba jedyny lekarz, który przy wizycie dokonuje usg (również piersi) wraz z pełnym badaniem i tak bardzo dba o pacjenta. Pan doktor jest miły i rzeczowy.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Arkadiusz Banach

Ginekolog położnik, USG

Leszczyńska
Poznań

miałam problemy z zajściem w ciąże,jeździłam od lekarza do lekarza i nic.Po 4 latach trafiłam do dr Banacha który w swojej klinice zoperował mnie i po pół roku zaszłam w ciąże i zostałam mamą. Świetny specjalista. Polecam...
Opinia dodana przez: Paula

prof. Laura Wołowicka

PORADNIA LECZENIA BÓLU
HOSPICJUM ul.bednarska 4 poznań
Poznań

przecudowny lekarz, wielki człowiek z ogromnym sercem na dłoni, bez reszty poświęcona pracy, kocha ludzi bez wyjątku, uczy młodzież holistycznego podejścia do chorego, kształci następne pokolenia i zaraża swoim zapałem. Wielu jej wiele zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Piotr Pułacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA
Opinia dodana przez: asia77

lekarz Jacek Żak

STOMATOLOGIA SPÓŁKA CYWILNA
Dalemińska 12A/2
61-614 Poznań

Cudowny lekarz! Kompetentny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania (moje nieraz banalne,ale nikt nigdy jak dr Jacek Żak nie wyjaśnił mi tylu rzeczy) Spokojny - poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, wizyta nie jest przeprowadzana w pośpiechu. Miły, grzeczny... Dla mnie spełnia wszelkie wymagania, a nie łatwo mi "dogodzić".

lekarz Krzysztof Ciesielski

Na Stoku 77
Poznań

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Podchodzi do pacjetow z sercem nie patrzac na finanse ,jak to inni lekarze robia a nie koniecznie sa dobrymi lekarzami

dr hab. n. med. Wiesław Markwitz

Zeylanda 9
60-813 Poznań

po straceniu pierwszego dziecka w 26 tyg ciazy docent prowadzil moja druga ciaze i ma sliczna zdrowa coreczke.

lekarz Witold Mańko

Anestezjolog

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań

Wspaniały fachowiec i człowiek . Wiedza medyczna , opieka lekarza oraz pracowników Oddziału K1 Intensywnej terapii i leczenia bólu szpitala im. Heliodora Święcickiego ul Przybyszewskiego uratowały naszego naszego syna Michała , który trafił na Oddział powypadku z poważnym urazem głowy. Dziś syn zdrowy jest razem z nami .
Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych .
Polecamy lekarza jako wspaniałego specjalistę i człowieka , który nigdy nie traci nadziei walcząc o ...
Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Irena Narska

Pediatra, Anestezjolog

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

Marek Sikorski

Pulmonolog, Anestezjolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

Anestezjolodzy w Poznaniu