Anestezjolog Poznań

PORADNIA LECZENIA BÓLU
HOSPICJUM ul.bednarska 4 poznań
Poznań

przecudowny lekarz, wielki człowiek z ogromnym sercem na dłoni, bez reszty poświęcona pracy, kocha ludzi bez wyjątku, uczy młodzież holistycznego podejścia do chorego, kształci następne pokolenia i zaraża swoim zapałem. Wielu jej wiele zawdzięcza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane kompleksowo i fachowo, nie było problemu z uzyskaniem potrzebnych skierowań. Wielki podziw i szacunek dla pracy tego lekarza za pasję i zaangażowanie!

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań

Wspaniały fachowiec i człowiek . Wiedza medyczna , opieka lekarza oraz pracowników Oddziału K1 Intensywnej terapii i leczenia bólu szpitala im. Heliodora Święcickiego ul Przybyszewskiego uratowały naszego naszego syna Michała , który trafił na Oddział powypadku z poważnym urazem głowy. Dziś syn zdrowy jest razem z nami .
Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych .

Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych .
Polecamy lekarza jako wspaniałego specjalistę i człowieka , który nigdy nie traci nadziei walcząc o pacjenta .

Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.

Opinia dodana przez: Karolina

Gronowa 31
61-655 Poznań

Najlepszy!!!!!! I nic więcej na temat!!!uratował wiele żyć ludzkich.......oddany swojej pracy i ma niesamowita intuicję w leczeniu......Mawia, że "choroba to nie wakacje".......

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
ulica Bukowska 239
60-189 Poznań

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

Autonomia - Centrum Psychoterapii Uzależnień I Współuzależnień
Bolesława Krysiewicza 5 m 9
61-825 Poznań

Jeszcze nie widziałem tak oddanego lekarza dla pacjenta bardzo miła osoba tylko więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Wojciech

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194
61-485 Poznań

SUPER LEKARZ! Dzięki Pani doktor Beacie ŻYJĘ! ...i też SUPER...
Pozdrawiam Pani doktor byłem Pani pacjentem - nieżywym!- a w Sylwestra 2010r. Pani przywróciła mnie do naszego Świata - DZIĘKUJE BARDZO!

SUPER LEKARZ! Dzięki Pani doktor Beacie ŻYJĘ! ...i też SUPER...

Opinia dodana przez: Janusz

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956r. 194
61-485 Poznań

Pani Teresa uratowała mi życie jestem bardzo bardzo wdzięczna , jest niesamowitą energiczną osobą ,która działa bardzo skutecznie i walczy o życie pacjentów.

Opinia dodana przez: Olga

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.

Opinia dodana przez: Marcela

Anestezjolodzy w mieście Poznań