Anestezjolog Tychy

Anestezjolog, Chirurg ogólny

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan jednak zasłonił się tym, że nie to województwo i chorego nie przyjmie . Mam nadzieje, że przeczyta to Pan i się zastanowi poważnie nad sobą i czy się Pan nadaje na to stanowisko, na którym należy pomagać chorym. Mamy Pana podpis o odmowie przyjęcia, nic tylko do telewizji wysłać.

Opinia dodana przez: Anna

Poradnia Leczenia Bólu - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Leczenia Bólu Przewlekłego

43-100 Tychy

Miałam kilka lat temu doczynienia z tą poradnią z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa.Pni doktor i poradnia wielka pomyłka nie wiem za co mają certyfikaty Towarzystwa Leczenia Bólu.Pni dokto zrobiła ze mnie wariata i z lekarza pierszego kontaktu czułam się jakbym pomyliła gabinet leczenia bólu z gabinetem psychiatry godzinami oczekiwanie aż lekarz przyjmie mimo że nie miała żdnego pacjenta. Nie polecam nikomu tej poradni a w szczególności pani doktor

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Brak kompetencji i ogólnej empatii. Nie zna zapisów karty praw pacjenta i nie stosuje się do zawartych w niej przepisów. W żadnym przypadku nie polecam.

Opinia dodana przez: Ola

Damrota 106

Orzeszkowej 35/23

ulica Baziowa 7/19

ulica Honoraty 56/16

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Medicus"
ulica Harcerska 35

NZOZ Medicus-dent