Lekarze Anestezjolog

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Marta Kułak-Łuszczak

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Jana Zamoyskiego 149
23-300 Janów Lubelski

Pani doktor jest kochana bardzo dużo czasu poświęca dla chorego miła uprzejma profesjonalistka w swej dziedzinie .Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc i wsparcie.
Opinia dodana przez: Ewa Płecha

lekarz Tomasz Wegner

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz ...

lekarz Artur Korecki

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Specjalista najwyższej klasy. Rzetelny, kompetentny i, co rzadko się zdarza, bardzo uprzejmy. Gorąco polecam wszystkim.
Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu

lekarz Jacek Kawecki

Szpitalna 1
Tuchów

Bardzo zyczliwy, usmiechniety, wszystko dokladnie wytlumaczy, ma swietne podejscie do czlowieka. Przed zabiegiem staral sie mnie uspokoic, poniewaz bardzo sie denerwowalam. Dziekuje lek. Kaweckiemu i calemu zespolowi za swietna atmosfere oraz profesjonalizm podczas zabiegu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy i w zyciu prywatnym. :)

lekarz Marek Szczygłowski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

dr Szczygłowski godny polecenia zaufany lekarz jestem u niego już kilka lat pod stała opieka i sobie chwale podejście i jego kompetencje lekarz z najlepsza opinia na terenie Zawiercia Poręby .
Opinia dodana przez: dagmara

dr Tomasz Wołyniak

Milicz

Wspaniały lekarz!! Bardzo kulturalny, uważnie słucha z czym przychodzimy, podchodzi do pacjentki z pełnym szacunkiem, wszystko bardzo dokładnie i przejrzyście tłumaczy. Miałam 3 cięcia cesarskie , z czego 2 w szpitalu w Miliczu, ostatniemu dziecku pan doktor pomógł osobiście przyjść na świat, mimo, że były komplikacje dzięki niemu jest wszystko dobrze. Po porodzie pan doktor interesował się naszym stanem , często zaglądał do sali (dodam, że nie chodziłam do Pana ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Barbara Kwiecińska-Nasher

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

ulica Poselska 52
63-000 Środa Wielkopolska

Bardzo kompetentny lekarz pierwszego kontaktu! Wykonuje szczegółowe badania, tłumaczy swoją diagnozę, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Jacek Żak

STOMATOLOGIA SPÓŁKA CYWILNA
Dalemińska 12A/2
61-614 Poznań

Cudowny lekarz! Kompetentny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania (moje nieraz banalne,ale nikt nigdy jak dr Jacek Żak nie wyjaśnił mi tylu rzeczy) Spokojny - poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, wizyta nie jest przeprowadzana w pośpiechu. Miły, grzeczny... Dla mnie spełnia wszelkie wymagania, a nie łatwo mi "dogodzić".

dr n. med. Piotr Pułacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA
Opinia dodana przez: asia77
Pełna profesjonalność nic dodać nic ująć.Mało jest już lekarzy z takim ludzkim podejściem.Polecam w 100% Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Barbara Kuroczycka

Jagiellońska 24 lok. 3
Głogów

Pani doktor o wielkim sercem! Pełen profesjonalizm, wiedza ,siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby.
Opinia dodana przez: beata

lekarz Aneta Mianowana

Internista, Kardiolog

28 Stycznia 2
89-410 Więcbork

Jestem bardzo zadowolona z podejścia i poświęconego mi czasu podczas wizyt u p. doktor. Oznacza się wyjątkową empatią. Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i bardzo angażuje się by mu pomóc. Więcej takich lekarzy!

lekarz Wojciech Miński

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Bardzo pomocny człowiek. Zna się na tym co robi. Każdemu poświęca dużo czasu. Robi wszystko bardzo profesjonalnie, widać doświadczenie.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. med. Bogusław Sikora

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

DR SIKORA JEST ŚWIETNYM LEKARZEM O NIESAMOWITEJ WIEDZY, NIESPOTYKANIE GENIALNYM PODEJŚCIEM PSYCHOLOGICZNYM DO PACJENTA. LEKARZ WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ KULTURĄ, INTELIGENCJĄ, OGROMNĄ EMPATIĄ,ZAINTERESOWANIEM NIE TYLKO PACJENTEM ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEKIEM.CUDOWNY LEKARZ I BARDZO PRZYSTOJNY MĘŻCZYZNA.POLECAM KAŻDEMU.

lekarz Roman Laba

Regionalny Szpital Specjalistyczna im. dr. Wł Biega ńskiego
ul. Gen. Okulickiego 8
86-300 Grudziądz

Przechodziłem operację u tego lekarza. Od początku do konca (do powrotu do domu i przez astepne 10lat) objaśnił mi co powinienem robić i jaki styl życia , diety prowadzić. Ciepły, wyrozumiały, rzetelny.Polecam

lekarz Jacek Urbanowicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

wspaniały lekarz, otaczający pacjenta wielką troską, profesjonalizm, kultura osobista, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

Marek Sikorski

Anestezjolog, Pulmonolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Anestezjolog

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.