Jeszcze nigdy lekarz nie zrobił na mnie takiego wrażenia! Przeżyłam ogromny koszmar,a on pomógł mi przez niego przejść. Zarówno pod względem zdrowotnym, jak i psychicznym. Dzięki jego opiece doszłam do siebie o wiele szybciej niż powinnam. Polecam go serdecznie!

Jeszcze nigdy lekarz nie zrobił na mnie takiego wrażenia!
Przeżyłam ogromny koszmar,a on pomógł mi przez niego przejść.
Zarówno pod względem zdrowotnym, jak i psychicznym.
Dzięki jego opiece doszłam do siebie o wiele szybciej niż powinnam.
Polecam go serdecznie!

Super lekarz prowadził moje dwie ciąże i jest bardzo zadowolona :)) Prawdziwy lekarz z powołania. W szpitalu zajmuje sie wszystkimi pacjętkami z uśmiechem na twarzy. Jest miły i serdeczny. Polecam wszystkim :)))

Jest super lekarzem!Naprawdę dziewczyny polecam!!Delikatny, badanie szybkie i nie stresowe. Wszystko tłumaczy spokojnie i odpowiada na wszystkie pytania, pacjent jest dla niego najważniejszy, w szpitalu wszystkie pacjentki mają o nim jak najlepsze zdanie zarówno jako anestezjologa jak i ginekologa.Naprawdę polecam