lek. dent. Aneta Bugiel

Wspaniały lekarz,bardzo uprzejma,zrobiła mojej mamie protezy Trzymają się i wyglądają doskonale. Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna dentystka.Znieczuliła mnie doskonale,nic nie bolało. Plomby i korony wykonane świetnie. Wygląda jakby nic nie było robione. Polecam.

Pani doktor Bugiel jest bardzo dobrym stomatologiem.Zrobiła mi plomby w przednich zębach i są rewelacyjne,zęby wyglądają jakby były nie ruszane.Mam też stare plomby w innych zębach i wszystkie są OK.Jest miła,potrafi stworzyć super atmosferę w gabinecie.gorąco polecam!

Jeśli chodzi o podejście do pacjenta, dobre. Wykonanie innych czynności związanych z leczeniem słabe. Wykonanie koron i innych uzupełnień brakującego uzębienia oceniam na mierny

U pani Bugiel lecze się od małego wiec sporo czasu, uratowała mi jedynkę mam koronę porcelanową na matalu juz 10 lat,dwójke też uratowała też porcelanowa ok 7lat ma,jednego zęba bocznego też uratował a miałam kanałowe leczenie na nim jest do dziś,wszelkie plomby ale w przychodni też są do dziś,więc uważam że lepszego stomatologa nie ma w wodziu zawsze polecam moim znajomym tylko ją:)POLECAM I JUŻ!!!

Bardzo szybko umówiła mnie na wizytę,tego samego dnia. Miałam do usunięcia ząb. Dała znieczulenie,nie czułam zupełnie bólu.Poza tym jest bardzo miła,uprzejma. Polecam!

Pani Bugiel,nie jest kompetentnym lekarzem, źle leczy zęby, wizyta trwa nawet 10 min. przy poważnym problenie, który w ostateczności nie został rozwiązany. Po borowaniu, zawsze sa podrażnione dziąsła i wew.strona policzka,a ból utrzymuje się nawet 2tyg. A ceny pozostawiają wiele do życzenia, mimo,że to prywatny gabinet-stanowczo za drogo!Odradzam, poprawianie po tej dentystce było kosztowne:/

Świetna Pani stomatolog, super podejście do dzieci, żadnych przykrych wspomnień a była to nasza pierwsza wizyta z dzieckiem.

LEKARZ BARDZO PUNKTUALNY I ŻYCZLIWY . CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ.NA PROŚBĘ POTRAFI ZNIECZULIĆ I TO DOBRZE.

Po prostu świetna Pani doktor;))Dziecko zrelaksowane, podejście rewelacyjne. Pierwsza wizyta i żadnej traumy.Gorąco polecam.

Po prostu świetna Pani doktor;))Dziecko zrelaksowane, podejście rewelacyjne.
Pierwsza wizyta i żadnej traumy.Gorąco polecam.