lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Profesjonalistka pełną parą, zgadzam się z innymi komentarzami, miałem już okazję poznać się na sposobie podejścia do pacjenta i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Profesjonalna, rzeczowa, kompetentna, cierpliwa pełna empatii oraz zrozumienia. Wyjaśnia wszystko w bardzo przystępny sposób:)

Bardzo dobry lekarz specjalista.Pani doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczyła i prowadzi mnie już od pół roku w prywatnym gabinecie. Godna polecenia

Pani doktor jest pełna empatii dla pacjenta. Profesjonalna ocena sytuacji, diagnostyka i rzeczowa diagnoza. Polecam gorąco!

Niezwykle miła, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały arkana choroby i leczenia.

Pani doktor wykazala sie nieprzecietna wiedza oraz wzbudzila moje zaufanie od pierwszego momentu. Kuracja przebiegla sprawnie i bez zadnych klopotow. Polecam kazdemu.

GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR, ZAWSZE MA CZAS DLA PACJENTA. WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY I NA PEWNO POMOŻE ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Pełen profesjonalizm oraz duża uprzejmość i kultura osobista, usg w cenie wizyty