Internista Opole

- 120 lekarzy
Opole Internista lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Wizyty domowe, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Teresa Sołtysek

Internista

liczba opinii: 39

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 1,7/5
BARDZO nie polecam tej Pani. Trudno nazwać tą Panią lekarzem. Umówiłam się na telefoniczną konsultację z Panią Sołtysek (mojej pani doktor prowadzącej obecnie nie było). Od razu w głosie można było wyczuć pretensjonalność. Poprosiłam o skierowanie na badania tarczycy jak i zwykłą morfologię. Bolał mnie brzuch od kilku dni. Pani doktor zapytała się mnie "jakie widzę rozpoznanie" oraz stwierdziła, iż " w karcie nie ma żadnych informacji na temat brzucha, ...
Opinia dodana przez: Paula

Joanna Ciszewska-Tabora

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 24

Gabinet
Pl. Teatralny 4/35
45-056 Opole

Średnia ocen: 4,0/5
Gdy bylam u pani doktor z moja tarczyca, prywatnie, powiedziala ze moze mi dac tylko leki ziolowe na uspokojenie, poniewaz wyniki tsh mam dobre i nie ma komorek rakowych. A drugiego grudnia ide na operacje ( nie w opolu) .... Bylam u innego lekarza bo okazalo sie ze guzki rosna do srodka i mnie juz dusza..... kkazdemu odradzam ta doktorke. Obeszla sie ze mna jak z malolata. Mam przykre doswiadczenie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Chmielewska

Pulmonolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 21

Gabinet
1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,6/5
Doskonały, kontaktowy i przemiły lekarz. Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi do tej pory miałem do czynienia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwe tłumaczenie przypadku, dobry dobór leków i tak można wymieniać. Widać, że to lekarz z powołania i to jest najważniejsze. A to że są kolejki, świadczy tylko i wyłącznie o doskonałej opinii całej przychodni. Zresztą jak ktoś, tak jak ja chodzi tam od kilku lat, ...
Opinia dodana przez: Rysiek

lekarz Paweł Wawrzkiewicz

Internista

liczba opinii: 20

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,8/5
WSPANIAŁY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK.DOSYĆ DŁUGO ŻYJĘ NA TYM ŚWIECIE I BYŁAM W SZOKU PO WIZYCIE U PANA DOKTORA.NIGDY ŻADEN LEKARZ NIE TRAKTOWAŁ MNIE TAK PO LUDZKU.ŻYCZĘ WAM ABYŚCIE TAK JAK JA TRAFILI DO PANA DOKTORA A NA PEWNO BĘDZIECIE BARDZO ZADOWOLENI.
Opinia dodana przez: TERESA

lekarz Bogusław Mateja

Kardiolog, Internista

liczba opinii: 16

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,6/5
Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

lekarz Maria Piskozub

Kardiolog, Internista

liczba opinii: 15

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Wprawdzie byłem wczoraj do konsultacji Kardiologicznej u pani Doktor Marii Piskozub . Badanie kardiologiczne (ukg Serca)zostało według mnie .przeprowadzone w sposób bardzo fachowy . A takie badanie miałem już dwa razy więc mam porównanie i mogę powiedzieć ze wszystkie badania ukg serca przeprowadzono bardzo fachowo ,a mam porównanie bo dwa inne badania przeprowadzali mi tez bardzo dobrzy kardiolodzy (Dr Majcher i Dr Mateja).
Podejście do pacjenta Pani Doktor Marii Piskozub ...
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Ewa Król

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 11

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Średnia ocen: 4,9/5
Lekarz kompetentny , zawsze wysłucha zanim cokolwiek zdecyduje. Pacjent jest zbadany i diagnoza zawsze doprowadza do zdrowia. Latami jesteśmy u pani dr całą rodziną i tak pozostanie.
Opinia dodana przez: Anonim

Jadwiga Sielicka-Urbańczyk

Internista

liczba opinii: 10

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,8/5
Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...
Opinia dodana przez: D

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 9

Gabinet
ulica Ozimska 55A
45-368 Opole

Średnia ocen: 4,3/5
To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka

Interniści w OpoluStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat