Internista Opole

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
45-064 Opole

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.
Opinia dodana przez: ania bogacz

Chwałkowice, Opole

wspaniała Pani Doktor z powołania. Zawsze pomocna kompetentna fachowa pomoc lekarska

45-418 Opole

'WIELKI " LEKARZ i CZŁOWIEK tzn . DWA w JEDNYM o bardzo wysokiej kulturze . Wszczepiał mi rozrusznik serca do którego dodatkowo mnie i rodzinę przekonał z wielką cierpliwością . to KARDIOLOG którego należy szukać w WCM w Opolu gdy" zdrowie zachoruje " Dziękuję DOKTORZE i DUŻO ZDROWIA ZYCZĘ

Mniej
Opinia dodana przez: Stanisława Kochowska

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Rzetelna lekarka do każdego problemu podchodzi profesjonalnie. Stara się poświęć pacjentowi tyle uwagi ile potrzebuje, cierpliwie tłumaczy problem, proces leczenia, jaki dalsze działania. POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia

ulica Tatrzańska 36/7
45-217 Opole

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor trafnie wysłała mnie na dalsze badania. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej.

45-418 Opole

Bardzo dobry człowiek, doświadczony specjalista. Dokładnie wysłucha pacjenta, nic nie narzuca, nie krytykuje, chce pomóc. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Michał Bączkowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Internista

45-418 Opole

Lekarz Michał Bączkowski jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem mimo ,że sam chodzi o kulach przyjmuje chorych na SOR w Strzelcach Opolskich .Polecam bardzo dobry fachowiec.
Opinia dodana przez: Irena

Koszyka Szymona 30
45-720 Opole

Bardzo dobra fachowa dbalosc o pacjenta z profesjonalną obsługą i znajomością przepisow prawa jak i wiedzy internistycznej
Opinia dodana przez: pawel

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Wspaniały lekarz, drugiego takiego nie spotkałam. Pani doktor zawsze przeznaczy odpowiednią ilość czasu dla pacjenta, wszystko wyjaśni. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze docieka skąd problem chorobowy. Polecam każdemu z czystym sercem.

Interniści w Opolu