Internista Opole

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki lekarz o jeszcze większym sercu.Panie doktorze dzięki panu żyję.Kompetencje,cierpliwość ,fachowość,wysoka kultura osobista.....życzę wszystkim , którzy zachorują ,żeby trafili na tego lekarza .Panie doktorze dużo zdrowia i szczęścia,żeby jak najdłużej leczył pan nasze zdrowie.
Opinia dodana przez: kazimierz

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
45-064 Opole

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.
Opinia dodana przez: ania bogacz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Długo czekałam na takiego lekarza z powołania! Moj rodzinny lekarz to porazka ,lekcewazyl wszystkie dolegliwości, ktore Pani doktor w pore zdiagnozowala i zaczela leczyc.

Nie wiem co by bylo,gdybym do Pani doktor nie trafiła...
Bardzo polecam profesjonalna ,uprzejma i konkretna osoba.
Takich lekarzy nam trzeba w Polsce !
Z sercem pasja i powołaniem !
Opinia dodana przez: Martyna

Chwałkowice, Opole

wspaniała Pani Doktor z powołania. Zawsze pomocna kompetentna fachowa pomoc lekarska

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

ulica Tatrzańska 36/7
45-217 Opole

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor trafnie wysłała mnie na dalsze badania. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej.

Koszyka Szymona 30
45-720 Opole

Bardzo dobra fachowa dbalosc o pacjenta z profesjonalną obsługą i znajomością przepisow prawa jak i wiedzy internistycznej
Opinia dodana przez: pawel

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Wspaniały lekarz, drugiego takiego nie spotkałam. Pani doktor zawsze przeznaczy odpowiednią ilość czasu dla pacjenta, wszystko wyjaśni. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze docieka skąd problem chorobowy. Polecam każdemu z czystym sercem.

Przychodnia Alergologiczna
Ludwika Waryńskiego 30
45-047 Opole

Fantastyczny lekarz i świetny człowiek. Ogromna wiedza, profesjonalizm i podejście do pacjenta. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Alicja

Interniści w Opolu