Lekarze Internista Opole

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Opole

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Mielczarek

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

dr Janusz Konieczny

Krakowska 44 lok. 104
45-075 Opole

Lekarz o wyjątkowej empatii w stosunku do pacjenta. Spokojny, kompetentny, bezpośredni. Przede wszystkim potrafi wysłuchać , ocenić , doradzić. Polecam - oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Grzegorz Hordyński

Internista, Kardiolog

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.

lekarz Jacek Pawełczak

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
45-064 Opole

SUPER SPECJALISTA !!!!!!! GODNY ZAUFANIA, MIŁY I SYMPATYCZNY, A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO ,,LUDZKI,, GORĄCO POLECAM !!!!!!!
Opinia dodana przez: RYSZARD JUNKA

lekarz Irena Mróz

Internista, Reumatolog

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.
wspaniała Pani Doktor z powołania. Zawsze pomocna kompetentna fachowa pomoc lekarska

dr n. med. Bożena Moczulska-Szymik

Internista, Diabetolog

Przychodnia Alergologiczna
Ludwika Waryńskiego 30
45-047 Opole

Fantastyczny lekarz i świetny człowiek. Ogromna wiedza, profesjonalizm i podejście do pacjenta. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Iwona Sikorska-Żurawel

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Długo czekałam na takiego lekarza z powołania! Moj rodzinny lekarz to porazka ,lekcewazyl wszystkie dolegliwości, ktore Pani doktor w pore zdiagnozowala i zaczela leczyc. Nie wiem co by bylo,gdybym do Pani doktor nie trafiła... Bardzo polecam profesjonalna ,uprzejma i konkretna osoba. Takich lekarzy nam trzeba w Polsce ! Z sercem pasja i powołaniem !
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Renata Jasonek-Zaryczańska

Internista, Diabetolog

1 Maja 9/45A
45068 Opole

Bardzo kompetentna i zaangażowana. Szeroka wiedza, wyciaganie wnioskow bardzo dobra analiza. Wszystko to charakteryzuje Panią doktor. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Bogna Doroba

ulica Tatrzańska 36/7
45-217 Opole

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor trafnie wysłała mnie na dalsze badania. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej.

lekarz Przemysław Lipski

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Określiłam Pana Doktora mianem Anioł - niezwykle uprzejmy, ciepły, dba o pacjenta w czasie zabiegu koronarografii - z poświęceniem wykonując skomplikowane zabiegi.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Danuta Brzóskiewicz-Sabat

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Wspaniały lekarz, drugiego takiego nie spotkałam. Pani doktor zawsze przeznaczy odpowiednią ilość czasu dla pacjenta, wszystko wyjaśni. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze docieka skąd problem chorobowy. Polecam każdemu z czystym sercem.

mgr Ewa Król

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Myślałam, że tak wspaniali, profesjonalni, pełni zaangażowania lekarze to są tylko w szpitalu w "Leśnej Górze". Bardzo kulturalna, miła, naprawdę przejmująca się pacjentem Pani Doktor. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Mirosław Małowski

SONOMAX - Internistyczny Gabinet Lekarski
Batalionu "Parasol" 11/701
45-290 Opole

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Duże doświadczenie. Jasne objaśnienia schorzeń i trafne diagnozy. Godny polecenia.
Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...
Opinia dodana przez: D

lekarz Grzegorz Zasański

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Dariusz Ptak

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Lekarz godny zaufania, który pacjenta traktuje kompleksowo. Świetne podejscie do pacjentów w rożnym wieku. Polecam każdemu, kto szuka lekarza rodzinnego z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Sandta