lekarz Maria Piskozub

Internista, Kardiolog

Wprawdzie byłem wczoraj do konsultacji Kardiologicznej u pani Doktor Marii Piskozub . Badanie kardiologiczne (ukg Serca)zostało według mnie .przeprowadzone w sposób bardzo fachowy . A takie badanie miałem już dwa razy więc mam porównanie i mogę powiedzieć ze wszystkie badania ukg serca przeprowadzono bardzo fachowo ,a mam porównanie bo dwa inne badania przeprowadzali mi tez bardzo dobrzy kardiolodzy (Dr Majcher i Dr Mateja). Podejście do pacjenta Pani Doktor Marii Piskozub jest (według mnie )co najmniej dobre .Odniosłem wrażenie ze Pani Doktor Piskozub nie jest chętna do stosowania chemioterapeutyków ( jest ...

Podejście do pacjenta Pani Doktor Marii Piskozub jest (według mnie )co najmniej dobre .Odniosłem wrażenie ze Pani Doktor Piskozub nie jest chętna do stosowania chemioterapeutyków ( jest to dla mnie bardzo ważne bo to bron obusieczna).

Fachowiec, nie leczy bez diagnozy. Traktuje pacjenta bardzo poważnie. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Poświęca tyle czasu dla pacjenta, ile on potrzebuje. Polecam serdecznie.

OSOBA GODNA POLECENIA. LEKI KTÓRE MI PRZEPISAŁA DAJĄ SKUTEK POZYTYWNY. TĘTNO ZE 115 SPADŁO NA 65 - 75.

Prawdziwy lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu, wspaniale tłumaczy, wyjaśnia wszystko, naprawdę niezwykła troska o pacjenta ! Polecam tę Panią wszystkim - to prawdziwy wzór Lekarza, który nie skupia się tylko na przepisaniu leków, ale ma chęci i czas aby wszystko dokładnie wyjasnić, wytłumaczyć. Leczy nie tylko ciało ale i duszę !

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. W ogóle nie zainteresowała się moim problemem, zbadała mnie tylko słuchawkami i zleciła ekg w przychodni u siebie - gdybym chciała iść na ekg to dawno bym poszła ale zależało mi na konkretnym lekarzu który to wszystko zrobi na miejscu - byłam prywatnie tylko 10 minut zapłaciłam 80 zł za co??? nie wiem nic się nie dowiedziałam tylko żeby zrobić ekg i z wynikiem do niej przyjść i zapłacić kolejne 80zł żeby powiedziała że jest ok ??? beznadziejny lekarz - na koniec poprosiłam o paragon - ale usłyszałam że niestety nie mam przy sobie kasy STRATA CZASU I PIENIĘDZY dodam że umówiona byłam na 17 a przyjęta zostałam o 18.30

bardzo dobry lekarz chodzilam do niej jeszcze poporadę gdy uczyla sie kardiologi

Mój mąż był u Pani Doktor i bardzo sobie chwalił. Pani doktor wszystko mu dokładnie wytłumaczyła, zleciła dodatkowe badania , narazie najlepszy kardiolog w Opolu , a chodził już do różnych. Godny polecenia.

Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy stałymi pacjetami u Pani doktor i nie wyobrażamy sobie zmiany na innego kardiologa.Dzięki bardzo szybkiej i fachowej diagnozie lekarskiej mąz został poddany operacji serca, która uratowała mu życie.Obecnie po rekonwalescencji i zaleceniach co do trybu dalszego życia przez Panią doktor wrócił do pracy.Polecam wszystkim Panią doktor ze względu na jej ogrom wiedzy medycznej i uśmiech oraz życliwość którą obdarzą pacjenta.Maria

lecze się u pani doktor 3lata jestem bardzo zadowolona, gdyż to ona dopiero zdiagnozowała u mnie poważne schorzenie kardiologiczne i inne występujące do tego choroby.pragnę nadmienić że wcześniej owiedziłam mase lekarzy i kazdy diagnozował co innego a stan mój się pogarszał. eraz czuje się znacznie lepiej i widzęefekty leczenia. po zatem jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie.

Bardo dokładnie analizuje problemy zdrowotne pacjenta, jest osoba szalenie pogodną i wzbudzającą od razu zaufanie.Polecam wszystkim Panią doktor.