lekarz Maria Piskozub

Internista, Kardiolog

Pani kardiolog godna polecenia. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, na czym polega problem z moim sercem, wypytała o wszystko i była bardzo uprzejma. Jak najbardziej polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem nie tylko w dziedzinie kardiologii.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile wymaga sytuacja zdrowotna, a przy tym jest bardzo serdeczna i wzbudza ogromne zaufanie. Serdecznie polecam.

Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy stałymi pacjetami u Pani doktor i nie wyobrażamy sobie zmiany na innego kardiologa.Dzięki bardzo szybkiej i fachowej diagnozie lekarskiej mąz został poddany operacji serca, która uratowała mu życie.Obecnie po rekonwalescencji i zaleceniach co do trybu dalszego życia przez Panią doktor wrócił do pracy.Polecam wszystkim Panią doktor ze względu na jej ogrom wiedzy medycznej i uśmiech oraz życliwość którą obdarzą pacjenta.Maria

Wyniosła żonka dyrektora zna się na UKG natomiast na pozostałych chorobach średnio. Może już zapomniała. Lepiej znaleźć kogoś godniejszego zaufania.

Profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność

Profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność

lecze się u pani doktor 3lata jestem bardzo zadowolona, gdyż to ona dopiero zdiagnozowała u mnie poważne schorzenie kardiologiczne i inne występujące do tego choroby.pragnę nadmienić że wcześniej owiedziłam mase lekarzy i kazdy diagnozował co innego a stan mój się pogarszał. eraz czuje się znacznie lepiej i widzęefekty leczenia. po zatem jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie.

Profesjonalnie podeszła do mojego lecznia.

Profesjonalnie podeszła do mojego lecznia.