Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Kardiolog Opole

- 24 lekarzy

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula
+1 więcej

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard

WCM

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, po zabiegu czuje jakbym dostala drugie lepsze zycie. Takich prezentow sie nie zapomina...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Wielki lekarz o jeszcze większym sercu.Panie doktorze dzięki panu żyję.Kompetencje,cierpliwość ,fachowość,wysoka kultura osobista.....życzę wszystkim , którzy zachorują ,żeby trafili na tego lekarza .Panie doktorze dużo zdrowia i szczęścia,żeby jak najdłużej leczył pan nasze zdrowie.
Opinia dodana przez: kazimierz

Medicus
Piłsudskiego 5
Opole

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Spodziewałam się nadętego bufona a trafiłam na kompetentnego ,empatycznego lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem. Chciałabym zawsze trafiać do takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Stefania

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo miły,zainteresowany stanem zdrowia pacjenta.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,6/5
Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG
+4 więcej

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Wprawdzie byłem wczoraj do konsultacji Kardiologicznej u pani Doktor Marii Piskozub . Badanie kardiologiczne (ukg Serca)zostało według mnie .przeprowadzone w sposób bardzo fachowy . A takie badanie miałem już dwa razy więc mam porównanie i mogę powiedzieć ze wszystkie badania ukg serca przeprowadzono bardzo fachowo ,a mam porównanie bo dwa inne badania przeprowadzali mi tez bardzo dobrzy kardiolodzy (Dr Majcher i Dr Mateja).
Podejście do pacjenta Pani Doktor Marii Piskozub ...
Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet
Kośnego 6
45-056 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,3/5
Polecam Pana doktora , jest odpowiednim lekarzem
Opinia dodana przez: Anonim

Kardiolodzy w OpoluCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat