Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Kardiolog Opole

- 24 lekarzy

dr n. med. Michał Ploch

Kardiolog

liczba opinii: 4

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Bogusław Mateja

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 16

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,6/5
Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

lekarz Maria Piskozub

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 16

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Jestem pod kontrolą Pani Doktor od wielu lat i czuję się świetnie zaopiekowany. Perfekcyjnie dobrała leki (u innych kardiologów był z tym problem), zawsze cierpliwie tłumaczy i interpretuje wyniki badań (wcześniej - u innych - marzenie ściętej głowy). Dzięki Pani Doktor czuję się naprawdę dobrze i odzyskałem sprawność. Świetny fachowiec, empatyczny człowiek... a do tego piękna kobieta co tłumaczy zawsze nieco podwyższone tętno i ciśnienie przy badaniu :-)
Opinia dodana przez: Piotr

Piotr Feusette

Kardiolog

liczba opinii: 15

Gabinet
Opole ul. Kasprowicza 1/2
45-346 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniały dkotor pomog mojej mamie, trafnie skierował ja do szpitala. Rozpoznał jej wade zastawy aortalnej. Bardzo polecano nam tego dktora, nie zawiodłam się. Bardzo grzeczny. Wspaniały człowiek i lekarz. Mama jest juz w domu, cala zdrowa i szcześliwa. Dziekuje jemu i pozstałym kardiochirurga.
Opinia dodana przez: Antonina

dr n. med. Andrzej Wester

Kardiolog

liczba opinii: 12

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Nadbrzeżny

Kardiolog

liczba opinii: 11

Medicus
Piłsudskiego 5
Opole

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Spodziewałam się nadętego bufona a trafiłam na kompetentnego ,empatycznego lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem. Chciałabym zawsze trafiać do takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Stefania

dr n. med. Andrzej Olszanowski

Kardiolog dziecięcy

liczba opinii: 8

Gabinet
ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Średnia ocen: 4,1/5
Nie potrafię stawiać pośrednich ocen. Oceniam albowiem dobrze albo zle. Pana doktora muszę ocenić dobrze ponieważ wyleczyl moja córeczkę, a dokładnie postawił trafna diagnozę, załatwił szybko miejsce w klinice kardiochirurgii . Leczenie przebieglo sprawnie i bez powiklan. Zawdzięczam jemu zdrowie mojej Justysi, a może nawet jej życie. Na ta stronę trafiłam przypadkiem szukając innego lekarza. Mam jednak poczucie wdzięczności dla Pana doktora i musiałam napisać tych kilka słów.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Jędryszczak

Kardiolog

liczba opinii: 5

WCM

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Marek jest fachowym i milym lekarzem, ktory zawsze pomoze w potrzebie.Gabinet jest w wygodnym miejscu, zawsze czysto i ladnie.Kazdemu moge go polecic.
Opinia dodana przez: Anonim

Janusz Wysota

Kardiolog

liczba opinii: 5

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Hordyński

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 3

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Wielki lekarz o jeszcze większym sercu.Panie doktorze dzięki panu żyję.Kompetencje,cierpliwość ,fachowość,wysoka kultura osobista.....życzę wszystkim , którzy zachorują ,żeby trafili na tego lekarza .Panie doktorze dużo zdrowia i szczęścia,żeby jak najdłużej leczył pan nasze zdrowie.
Opinia dodana przez: kazimierz

Kardiolodzy w OpoluStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat