Filtruj terminy

Kardiolog Opole dr n. med. Michał Ploch

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Lekarz z powołania. Nic dodać nic ująć. Konkretny, w pełni zaangażowany, serdeczny, kiedy zajął się moim mężem w święta w szpitalu to czuło się, że mu nie przeszkadzamy :), działał tak delikatnie i tak się wypowiadał by nie wzbudzać niepotrzebnego stresu, choć sytuacja była poważna. Mąż mimo zawału zachwycony doktorem Plochem.
Opinia dodana przez: Magdalena

Chwałkowice, Opole

Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard

WCM

Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, po zabiegu czuje jakbym dostala drugie lepsze zycie. Takich prezentow sie nie zapomina...

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

'WIELKI " LEKARZ i CZŁOWIEK tzn . DWA w JEDNYM o bardzo wysokiej kulturze . Wszczepiał mi rozrusznik serca do którego dodatkowo mnie i rodzinę przekonał z wielką cierpliwością . to KARDIOLOG którego należy szukać w WCM w Opolu gdy" zdrowie zachoruje " Dziękuję DOKTORZE i DUŻO ZDROWIA ZYCZĘ

Mniej
Opinia dodana przez: Stanisława Kochowska

Medicus
Piłsudskiego 5
Opole

Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Spodziewałam się nadętego bufona a trafiłam na kompetentnego ,empatycznego lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem. Chciałabym zawsze trafiać do takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Stefania

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Chwałkowice, Opole

Bardzo miły,zainteresowany stanem zdrowia pacjenta.

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

Chwałkowice, Opole

Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Wprawdzie byłem wczoraj do konsultacji Kardiologicznej u pani Doktor Marii Piskozub . Badanie kardiologiczne (ukg Serca)zostało według mnie .przeprowadzone w sposób bardzo fachowy . A takie badanie miałem już dwa razy więc mam porównanie i mogę powiedzieć ze wszystkie badania ukg serca przeprowadzono bardzo fachowo ,a mam porównanie bo dwa inne badania przeprowadzali mi tez bardzo dobrzy kardiolodzy (Dr Majcher i Dr Mateja).
Podejście do pacjenta Pani Doktor Marii Piskozub ...
Opinia dodana przez: Piotr

Kośnego 6