Filtruj terminy

dr n. med. Michał Ploch

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Bogusław Mateja

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Profesjonalny, przyjazny, spokojny i cierpliwy. Ma świetny kontakt z pacjentem - tłumaczy sposób leczenia, nie straszy pacjenta, odpowiada rzeczowo na pytania. Wizyta w jego gabinecie to ogromny komfort. Jestem na początku leczenia ale już odczuwam pozytywne efekty. Po wizycie wychodzę z dawką dobrej energii i optymizmu. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna ZG

lekarz Maria Piskozub

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Jestem pod kontrolą Pani Doktor od wielu lat i czuję się świetnie zaopiekowany. Perfekcyjnie dobrała leki (u innych kardiologów był z tym problem), zawsze cierpliwie tłumaczy i interpretuje wyniki badań (wcześniej - u innych - marzenie ściętej głowy). Dzięki Pani Doktor czuję się naprawdę dobrze i odzyskałem sprawność. Świetny fachowiec, empatyczny człowiek... a do tego piękna kobieta co tłumaczy zawsze nieco podwyższone tętno i ciśnienie przy badaniu :-)
Opinia dodana przez: Piotr

Piotr Feusette

Opole ul. Kasprowicza 1/2
45-346 Chwałkowice, Opole

Wspaniały dkotor pomog mojej mamie, trafnie skierował ja do szpitala. Rozpoznał jej wade zastawy aortalnej. Bardzo polecano nam tego dktora, nie zawiodłam się. Bardzo grzeczny. Wspaniały człowiek i lekarz. Mama jest juz w domu, cala zdrowa i szcześliwa. Dziekuje jemu i pozstałym kardiochirurga.
Opinia dodana przez: Antonina

dr n. med. Andrzej Wester

Chwałkowice, Opole

Doktor na pierwszy rzut oka uprzejmy ale nie slucha pyta kilka razy o to samo obejrzal wynik coś półrocza i powiedział że nic się nie da zrobić. Za mało empatii dokorze
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Nadbrzeżny

Medicus
Piłsudskiego 5
Opole

Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Spodziewałam się nadętego bufona a trafiłam na kompetentnego ,empatycznego lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem. Chciałabym zawsze trafiać do takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Stefania

dr n. med. Andrzej Olszanowski

Kardiolog dziecięcy

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Nie potrafię stawiać pośrednich ocen. Oceniam albowiem dobrze albo zle. Pana doktora muszę ocenić dobrze ponieważ wyleczyl moja córeczkę, a dokładnie postawił trafna diagnozę, załatwił szybko miejsce w klinice kardiochirurgii . Leczenie przebieglo sprawnie i bez powiklan. Zawdzięczam jemu zdrowie mojej Justysi, a może nawet jej życie. Na ta stronę trafiłam przypadkiem szukając innego lekarza. Mam jednak poczucie wdzięczności dla Pana doktora i musiałam napisać tych kilka słów.

lekarz Marek Jędryszczak

WCM

Chwałkowice, Opole

Pan Marek jest fachowym i milym lekarzem, ktory zawsze pomoze w potrzebie.Gabinet jest w wygodnym miejscu, zawsze czysto i ladnie.Kazdemu moge go polecic.

Janusz Wysota

Chwałkowice, Opole

Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Hordyński

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki lekarz o jeszcze większym sercu.Panie doktorze dzięki panu żyję.Kompetencje,cierpliwość ,fachowość,wysoka kultura osobista.....życzę wszystkim , którzy zachorują ,żeby trafili na tego lekarza .Panie doktorze dużo zdrowia i szczęścia,żeby jak najdłużej leczył pan nasze zdrowie.
Opinia dodana przez: kazimierz

Kardiolodzy w Opolu